ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Poll

Трябва ли форума да е ограничен само за собственици на ТДМ?

Да
19 (55.9%)
Не
14 (41.2%)
Не мога да преценя
0 (0%)
Не ми пука
1 (2.9%)

Total Members Voted: 34

Voting closed: March 27, 2015, 16:05

Author Topic: Трябва ли форума да е достъпен за всички?  (Read 16451 times)

Offline Rossosin

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 113
Гласувах да трябва да е ограничен по простата причина че преди едно десетилетие може би подържах форума на една голяма кабелна мрежа и там имаше такова питане
и решихме да е отворен и там настана един спам просто голема боза ако някой му се занимава с това съм за отворен форум обаче все пак да знае в какъв филм влиза
Гледам Павката е оптимист ако му се занимава ще го подкрепя
btw: Пълнете варелите с бензин че ще поскъпва :)
ТДМ 900 3VD in my heart :)

Offline Румен Тодоров

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
На мене ми харесва начина на работа на форума какъвто е в момента ! Да си член на някаква организация ,според мен трябва да отговаряш на някакви критерии , а тези критерии трябва да се контролират от определени хора .В противен случаЙ- ХАОС  !!!

Offline ДЯДО ЦАНКО

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
Здравейте! Гласувах  с  " да ". Може би не сте се замисляли, но точно модела ТDМ е това , което ни събра и ни прави различни. Ние не сме еднакви, но за много неща мислим по сходен начин и винаги можем да се разберем. Човек съзнателно се обгражда с неща, които отразяват неговия начин на мислене и характер.След като някой ни харесва и иска да дойде при нас, трябва да стане като нас, а не ние да станем като него.
Според мен всеки трябва да може да чете, но публикациите да стават с одобрение .  :)

Offline the meniac

  • Newbie
  • *
  • Posts: 31
Гласувам с "ДА"защото форума http://www.tdm-bg.org/го приемам за мой(наш)"дом" и в този ред на мисли ,хора които не са свързани ,както в минало така и в настояще време ,пряко с тази марка и модел не мога да ги допусна в "дома" си .Този форум Веско го направи с точната и ясна цел ,да се дискутират теми, от хора които са наясно каква марка и модел искат за себе си а именно YAMAHA-TDM и да намерят необходимата за тях информация и да ограничи достъпа на различно мислещите от нас  .Всеки който споделя тази идея  е добре дошъл !

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Честита втора публикация, ;) явно не обичаш да седиш много собствения си дом Вальо, :) той както знаеш е построен преди година...
« Last Edit: March 02, 2015, 21:30 by Веселин Куршумов »
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline the meniac

  • Newbie
  • *
  • Posts: 31
Искам да честитя националния празник на всички Българи.
 Няма да влизам в игра на думи или словесна полемика ,но Павка ти грешиш:
Този "дом" го построихме преди близо 7 години и аз се чувствам част от него .Форума който Веско създаде е една отделна стая или говорилня ,в която да споделяме нашите мнения и въпроси и всеки който го интересува да намери необходимата му информация .
С най добри чувства !!! ;)

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Пичове, направете разлика между това някой да има възможност "да прочете" и "да попита" директно!
Аз присъствам в това общество от самото му начало, участвал съм в организацията на всички срещи до момента по един или друг начин. Водил съм разговори с доста хора които са се чудили дали си заслужава да си вземат TDM и почти всички са си взели. Въпреки, че не съм най-компетентният съм давал съвети или съм насочвал въпросите им към правилния човек. Съдействал съм с намирането на части, огледи, отстъпки съм издействал за доста неща и т.н................
Да ви споделя, че ако бяхме токова затворено общество каквото иска да направи Веско, Павката най-вероятно нямаше да направи въпросната анкета, Ванката от Сливен все още щеше да се чуди какво да оглежда при покупката на мотора, Сашо-Меча може би ще;е да се лута какво да избере, а Иван Боянов ако не беше бай Иван нямаше да кара TDM.
От 01.05.2009 г. до момента съм пропусна само една среща(есенната в Русе), идвали са доста хора само да се докосната до нашето общество и са се сдобили в последствие с TDM, идвали са и хора с TDM които не им е допаднала компанията и не са се появявали повече.
Трябва да сте по широко скроени, основата я имаме, ядрото е силно, има модератори които мисля, че трезво могат да преценят в последствие кой да остане във форума и кой не.
Не искайте да се затворим, защото на края ще си останем само тези които вече са тук!!!   
Харесва ми идеята за наш си форум и сайт и се опитвам да я развия и да докарам определени облаги за всички ни тук, неща които са в процес на развитие, но знаете, че всяко начало е трудно.
Ай със здраве  8)

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
Едва ли е тук мястото,но няма ли опция във форума за оценка на пост. Да сложиш просто позитив или негатив, като мнение. Без да цитираш целия пост за да подкрепиш тезата на някой. В този ред на мисли слагам едно like  :P за Райков !
« Last Edit: March 03, 2015, 14:16 by Adler9 »

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
лайкове в клюкарника :)
Вальо прав си, форума е предверието или двора пред къщата и от него зависи, колко и какви хора ще влезнат вътре. Аз ли нещо не съм добре или тотално ви гони няква параноя. Да не мислите, че някой ще ви открадне форума или клуба, като го допуснете?? Ради го каза има си модератори, не е нужно Веско да звъни по телефона на всеки решил да се регистрира и да му прави интервю като за работа или да му обяснява, че ТДМ няма полза от него. Ако някой не се вписва, модератора го трие и чао. Направо не мога да повярвам, че за нещо толкова просто се вдигна такава врява. А за сбирката, ако ще има изключение за един, би трябвало да има и за пет.
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Каква параноя бе Павка, отказах регистрация на бай Иван и гледай какво стана...
Вече съжалявам че го сторих !
И за какви изключения говорим, нека се уточняваме.
Ще ми поясниш ли ?
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
6та ГОДИШНА СРЕЩА ТДМ БЪЛГАРИЯ

СРЕЩАТА Е ИЗЦЯЛО И САМО ЗА СОБСТВЕНИЦИ НА ТДМ ! ! !

Правилото не важи за Денислав и всички бивши собственици !

TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Още по-точен искам да бъдеш, напиши че не ти е приятно Денислав да идва а (имената ти ги спомени) да не може.
Искам да си казваме всичко право в очите !
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Не искам да идват хора, които не познаваме и са приятели на приятели със скутери и други такива. За мен Денислав и Бай Иван за абсолютно равни, и не знам как ги разделяш. И искам и двамата да са с нас.
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Аз не мисля че има място за сравнение между двамата.
Денислав е тук от самото начало, а не мога да кажа същото за бай Иван.(Искам отново да подчертая че нямам нищо против него! )
Според мен единствено Софийската група е на твоето мнение защото той ви е приятел.
Тук отново започва все същата приказка кой от къде, кой може и кой не...
Добре, нека ако поиска бай Иван също дойде.
Още някой друг трябва ли да присъства?
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Николай 'Goose' Иванов

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 554
  • LZ1GSE
    • Il grande idiota
Тук отново започва все същата приказка кой от къде, кой може и кой не...
Веско, проблема не е кой ще присъства и кой не, проблема е дали се правят изключения или не. Въпроса е принципен - или присъстват бивши и настоящи собственици и няма изключения, или не режем хора само на принципа "той е мой приятел и може, приятелите на другите - не". В този смисъл Павката е напълно прав - и габровеца, и бай ти иван са с абсолютно еднакъв статус.
In God we trust, all others must submit an X.509 Certificate

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal