ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: ТЪРСЯ за 4ТХ - Слюда, мигач, огледало, лостче, степенка  (Read 4804 times)

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 121
Привет,

търся си слюда и десни:
огледало;
мигач (целия, не само рефлектора);
степенка на водача;
спойлер, ако моят не може да се залепи;
спирачно лостче;
рефлектор за задния мигач.

Имаше няколко машини на части, ако ви е останало нещо - пишете, моля.

Поздрави,
Иван

Offline Dichetoadvrider

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
  • ямахаянемаха TDM 850
Здравейте!
 да не отварям нова тема и Аз си търся десен мигач за стойка Givi / Kappa Wingrack 2 http://i.ebayimg.com/00/s/MTM2OVgxNjAw/z/BkkAAMXQ01tRVuqm/$T2eC16NHJHgE9n0yEjMRBRVuqly6O!~~60_57.JPG

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Звъннете на Иво от Сливница, може да му се намират части от неговия мотор. 0888836621 ако все още това му е актуалния номер
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2306
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
С мигача мога да помогна, с реглектора вероятно също.
Лостчето за крака или за спирачката ?
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 121
Степенката, спирачното лостче за задната е здраво.

P.S.
Много съм смотан - лостчето горе - за предната спирачка  :-[
« Last Edit: June 22, 2015, 20:45 by HellMan »

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 121
Привет,

Търся си:
слюда;
ръчно спирачно лостче - посъветваха ме да отида при аргонаджии и да го нагреят и огънат както си е било - както джанта се прави, може и да стане;
рефлектор за задния мигач.
огледало;
мигач (целият, не само рефлектора);
степенка на водача;
спойлер, ако моят не може да се залепи;

Поздрави,
Иван
« Last Edit: July 16, 2015, 22:00 by HellMan »

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1702
Лоста за спирачката ти е около 20 лв, ако минеш през BGRIDER ще си вземеш с 10% отстъпка, почти винаги имат налични в магазина на ул. Лидице, предната пресечка в ляво преди Избата ако идваш от Коперник.
Вальо( http://www.tdm-bg.org/forum/index.php?action=profile;u=32 ) имаше една нова слюда която събираше прах, обади му се.

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 121
Намерих това:
http://www.ebay.co.uk/itm/YAMAHA-TDM850-4TX-1996-2001-TALL-screen-Any-colour-/231625485619?hash=item35edf46d33

Би трябвало да стане, нали?

Ради, много благодаря за информацията за лостчето!

Offline ivobivo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 162
  • Мотор - GSX 750F и вече бивш TDM 900A
Като ще ходиш в BGRIDER мисля че по-евтино ще ти дойде туринг слюдата от Louis още повече че е маркова на MRA - https://www.louis.de/en/artikel/mra-touringscreen-tinted-with-abe-fuer-yamaha-tdm-850/10006555?filter_bike_id=0808&list=104897020

КАСКА оставена на пътя означава  "СПИРАЙ и ПОМАГАЙ"

Мотоциклета е най-безпощадното превозно средство.

Offline Ivkata166

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Колеги,ако някой се интересува-имам слюда за 4tx.

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 121
Аз все още се интересувам, пуснах и две ЛС  :)
Ако няма отговор - ще поръчам една от Вили.
От нещата, които се търсят:

  • слюда;
  • ръчно спирачно лостче - посъветваха ме да отида при аргонаджии и да го нагреят и огънат както си е било - както джанта се прави, може и да стане; - току що бе взета за двадесетачка от bgrider;
  • рефлектор за задния мигач - това е за стойка Givi, скоро се замислих, че не е същият като TDM-ския.
  • огледало;
  • мигач (целият, не само рефлекторът); - благодаря на Иво от Сливница. Ако при някого има мигачи също бих ги взел, защото и двата са лепени в момента и бих се радвал да държа залепените за резерва;
  • степенка на водача; - пак от Иво, но сега търся гумички, защото отпред вляво е степенка, която Светльо е слагал, отзад вляво е степенка с гумичка, отпред вдясно е степенка с гумичка, и отзад вдясно е степенка без гумичка и много шарено идва  :)
  • спойлер, ако моят не може да се залепи; - успях да залепя моите, резултатът не е впечатляващ, но е стабилен. В някакъв момент ще поръчам от Вили два нови странични и ще стане по-добре, но засега положението е закрепено.

P.S.
От Иво намерих неразкъсана седалка, моята се нацепи на две, три места и може в някакъв момент да я претапицирам.
Случайно някой да има табло? загубих лостчето, което нулира хилядните? Предполагам че може да се преправи нещо и да може да се завъртва, но ако има табло ще е по-приятно.
« Last Edit: July 11, 2016, 15:42 by HellMan »

Offline niki 1961

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 69
имаш слюда.обади ми се на 0888347413

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 121
имаш слюда.обади ми се на 0888347413
Ники, не знам какво друго да кажа, освен благодаря! Писаха днес, че се е получила; ще мина през офиса малко по-късно, за да я монтирам!

Ъпдейтвам темата с търсене на куфар Givi ето тук има обява, която гледам от доста време, но човекът ги продава в комплект и в момента не мога да отделя 340 или 400 лв за странични куфари.

Трябва ми един брой, за да мога да събера палатката в единия и останалия багаж в другия (говоря за есенната среща).

Ако някой продава един брой (колкото и да е невероятно) нека ме има предвид.
« Last Edit: August 17, 2016, 12:46 by HellMan »

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 121
Ъпдейт на нещата, които се търсят:

  • слюда;
  • ръчно спирачно лостче;
  • огледало;
  • спойлер, ако моят не може да се залепи;
  • предни мигачи;
  • табло с температурен датчик - загубих врътката, която нулира хилядните;
  • лява степенка на водача или гумички;
  • рефлектор за задния мигач - това е за стойка Givi, скоро се замислих, че не е същият като TDM-ския;
  • куфар Givi - мисля, че е Monolock

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal