ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Стойки за странични куфари за TDM 900  (Read 4802 times)

Offline Mitko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 87
Търся стойки за странични куфари за TDM 900. Стойка за топ каса и такава вече имам.
След последното пътуване на дълго за пореден път се убедих, че с колкото повече място разполагаш, толкова по-добре.
Търся и странични куфари, ама ще отворя нова тема за тях понеже там положението е специфично - вече разполагам с един.


Offline Стефан Делчев

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
Митак, аз преправих стойките от стария си мотор и се получи. Така че,не е задължително да са за нашия модел, лесно се превръщат в такива. Успех в търсенето!
« Last Edit: April 21, 2015, 17:57 by Стефан Делчев »

Offline Mitko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 87
http://motoboom.bg/index.php/catalog/d-d-d-d-d-n-d-d-d-n-n-d-n-d/d-d-d-d-d-n-d-d-d-n-n-d-n-d-kappa/motorcycle-side-cases/kappa-k-961n-monokey.html
Ради, знам го сайта, мерси за отговора. Оттам си купих топ каса на Карра 48л. за 199лв. на промоция от 329лв. и дъждобран от две части за 85лв. Нека го има за инфо на останалите колеги.

Offline Mitko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 87
Митак, аз преправих стойките от стария си мотор и се получи. Така че,не е задължително да са за нашия модел, лесно се превръщат в такива. Успех в търсенето!

Стефчо, нещо подобно ще ми е по-изгодно. Иначе новите ги има за около 220-230лв. и в Мотобума-а и в други сайтове. Идеята ми основно, ако изпадне нещо на старо или нещо с леко преправяне.

Offline Mitko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 87
Благодаря за вниманието в темата, от вчера вече съм оборудван със стойки и куфари. :)

Offline todor /п-в/

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
Митак стойките ти ги видях вече, да се покажа ,че вече влезнах във форума
Още немога да се оправя със сайта и немога да разгледам нищо от 01, и 02 май. . ;D

Offline Mitko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 87
Браво, Тоше. Иначе и аз не съм разгледал тъй като още никой нищо не е качил. ;) ;D

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal