ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: 22 март - Бачково......  (Read 1840 times)

Offline Илия

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
22 март - Бачково......
« on: March 17, 2015, 20:39 »
Здравейте колеги. Наближава Първа пролет-22 март, както и пловдивското мотошествие до Бачковския манастир. Въпросът ми е колко от участниците във форума ще могат да отделят време за това ? Ако не ми мине котка пътя и аз ще се кача и ако видите този мотоцикъл да знаете, че съм аз и ще се радвам да се запознаем ! Хайде със здраве и безаварийни километри........... 
Карай ново, хвали старо......

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Re: 22 март - Бачково......
« Reply #1 on: March 17, 2015, 21:50 »
Хубава моторетка, ние не се заглеждаме много по тези, но може спокойно ако видиш някой ТДМ да провериш да ли е от групата, защото има много хора с ТДМи, които не познаваме, и да се запознаеш. От София се каним да идваме,но зависи колко сняг ще има тук. В пловдивско си нямат такива екстри :)
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Илия

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: 22 март - Бачково......
« Reply #2 on: March 17, 2015, 22:18 »
Да, става, въпреки, че хората с ТДеМи са доста повече от колкото хората които ще са с мотоциклети като моят, та заради това го казах. Иначе аз си поздравявам всеки който е на две гуми, а и те също ме поздравяват..........
Карай ново, хвали старо......

Offline Едо

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 117
Re: 22 март - Бачково......
« Reply #3 on: March 21, 2015, 11:06 »
Тези които се събираме редовно в Чифлика си говорихме,да се появим малко на Данаил Николаев и после да се насочим в посока Калофер без да отиваме до Бачково

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal