ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: ТДМ България 6 ти рожден ден 1-3 Май 2015  (Read 54095 times)

Offline fena

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 114
  • TDM 900
Да разбирам че и тази приказка завърши с happy end!?!

Offline Божидар София

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
https://www.youtube.com/watch?v=FMjCYtgupd0 ето едно трейлърче...Дано ви хареса!!
Не е важно колко дни имаш в живота,а колко живот в дните....

Offline Румен Тодоров

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
Групата от Пазарджик също се прибрахме безаварийно , но такъв силен страничен вятър ни съпровождаше ,че за малко да ни
отвее в Турция и да изгубя СНЕЖАНКА ! ;D

Offline fena

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 114
  • TDM 900
https://www.youtube.com/watch?v=V3JkbZeGR14
https://www.youtube.com/watch?v=nlVrtEOziDE
Ето малко съкровища и от мене  ;)
Благодарим за организацията, беше фантастично!

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
„TDM trip 2015 Kotel“: https://youtu.be/nlsrJf7jpQw
Ще има и още. Благодаря за страхотната изживяване.

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
позрави от Солун, 12ч път с ебаси екшъна, щях да се запаля като факла, за щастие само едната дисага, малко дрехи и едната кутия с баджове заминаха...ще купя нови за следващата сбирка...иначе сбирката беше прекрасна. винаги ще има неща, които не са перфектни, но като цяло мисля че всички сме много доволни. хубаво всеки да изкаже мнение с плюсове и минуси за да си вземем поуки. има нещо, което много ще се хареса на ротния, но ще го обявим малко по-късно :-)  айде лягам, че припадам ....
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 121
позрави от Солун, 12ч път с ебаси екшъна, щях да се запаля като факла, за щастие само едната дисага, малко дрехи и едната кутия с баджове заминаха...ще купя нови за следващата сбирка...иначе сбирката беше прекрасна. винаги ще има неща, които не са перфектни, но като цяло мисля че всички сме много доволни. хубаво всеки да изкаже мнение с плюсове и минуси за да си вземем поуки. има нещо, което много ще се хареса на ротния, но ще го обявим малко по-късно :-)  айде лягам, че припадам ....
:o
Важното, че ти си добре! Хайде, почивайте и поздрави на Костас.

Offline AIWA

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 81
Аз благодаря на ротния. Само той си знае какво му е коствало всичко около срещата, но съм сигурен че е доволен от резултата. Както и всички, надявам се.

Offline Едо

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 117
Аз съм от тези,които за първи път преживяват нещо толкова зареждащо.За пореден път се убеждавам,че съм с правилните хора и точния мотор.Благодаря за всичко.

Offline Божидар София

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
Аз също искам да благодаря на ротния,за пореден път се справи блестящо.
П.п Колкото до снимките и обещаните клипчета моля за малко търпение,защото и при мен вчера имаше проблеми с техниката...
Не е важно колко дни имаш в живота,а колко живот в дните....

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
позрави от Солун, 12ч път с ебаси екшъна, щях да се запаля като факла, за щастие само едната дисага, малко дрехи и едната кутия с баджове заминаха...ще купя нови за следващата сбирка...иначе сбирката беше прекрасна. винаги ще има неща, които не са перфектни, но като цяло мисля че всички сме много доволни. хубаво всеки да изкаже мнение с плюсове и минуси за да си вземем поуки. има нещо, което много ще се хареса на ротния, но ще го обявим малко по-късно :-)  айде лягам, че припадам ....

ей, к'ви ги говориш? Ауспуха ли те подпали ?  :o :o :o
Важното е , че и ти и мотора сте невредими :) Поздрави на любимия за мен СОЛУН , следващия път и аз идвам .............

Offline graveyard

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • Yamaha TDM 900i
Ротен, за пореден път доказа своите способности, в които ние никога не сме се и съмнявали!!!!  8)  Незабравимо ще остане за нас и това събитие! Очакваме лятната сбирка вече !!! ;) Да не забравяме и фотографите, които за пореден път успяха да запечатат всяка секунда с такова внимание! Успех на младоженците и благодарности на присъстващите!!! До нови срещи!!!  8)
« Last Edit: May 04, 2015, 10:27 by graveyard »
ГАЗТА е за готвене, НАФТАТА за отопление, а БЕНЗИНА за каране!!!

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
добро утро :-)  ауспуха Ванка, кво да е :-)

За плюсовете на срещата няма да говоря, всички ги знаем, искам само да си кажа забележките
1. тоя селянин дж втората вечер направо изкърти - хоро, блус, хоро, блус, ретро, хоро, блус..., то и първата не беше кой знае колко по-различна. та може да сее помисли по въпроса следващия път.
2. мъжката оперативка трябва да се проведе спокойно с достатъчно време за разговори, по всички теми. Със сигурност останаха много неказани неща.
3. Съботната обиколка, ще се обсъди в отделна тема, но все още съм против бързането и ранно тръгване, след доказано тежката, всеки път, петъчна вечер. още повече, че следващите пъти километрите ще са поне три пъти по-малко.
п.с. Знам, че ротния прави всичко с много любов и желание, но едно едно е да прави организация, подаръци, изненади и т.н за 20 души и съвсем друго за 100, и в тая връзка следващия път трябва да се окаже по-голяма помощ. знам, че има хора,на които много не им дреме и не им е до това, но има достатъчно много, които ще помогнат.
Евала Ротко,
евала и на Ванката от Сливен adler9
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Dichetoadvrider

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
  • ямахаянемаха TDM 850
Да прибрахме се благополучно заедно Аз и старозагорската групичка общо  три  мотора. Наистина срещата беше чудесна останах  със приятно изживяване от срещата благодаря на Ротния и на организаторите за това

Offline todor /п-в/

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
Привет и от мен аз съм малко нов във форума , но не и с моторите .За пръв път идваме със съпругата ми на такова събиране и сме малко повече от очаровани ,затова благодаря на организатора и на всички които бяха там и допринесоха за прекрасното преживяване .

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal