ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: ТДМ съпорт за абитюрент в Пловдив на 25 Май - тази Събота  (Read 107 times)

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2285
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Синът ми има празник тази Събота. Нужни са ми няколко приятели с ТДМ с които да го изпратим от Смирненски до Новотела. Който има възможност и желание, да се свърже с мен. По прогноза го дават хубаво време така че може и да се получи добре :)
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1681

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2285
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Райков, благодадря за подкрепата но няма нужда чак толкова да се бие път от София до Пловдив. Майните ще свършат работа. БЛАГОДАРЯ все пак за вниманието!
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1681
Райков, благодадря за подкрепата но няма нужда чак толкова да се бие път от София до Пловдив. Майните ще свършат работа. БЛАГОДАРЯ все пак за вниманието!


Да не стане като срещата над майналед, когато габровците бяха повече от майните  ;D ;D ;D

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2285
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Всички знаем къде има най-много ТДМ! Където и да е срещата, столичани не могат да се бият. А и това не е ТДМ среща. Няма смисъл да биете толкова път. Докато търсех резервен вариант за кола при лошо време, малкия направо реши да се возии в нея. Иска му се обаче да има и няколко мотора наоколо. Така че той няма да се вози на мотор и не е нужно да се събираме една камара.
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2285
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Благодаря на всички за страхотното преживяване! Направихте едно момче много щастливо а баща му безкрайно доволен!
Благодаря Ви!
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1681
Благодаря на всички за страхотното преживяване! Направихте едно момче много щастливо а баща му безкрайно доволен!
Благодаря Ви!
Честито и все напред смело да върви!
Снимки ще има ли?

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal