ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Имам молба!  (Read 2529 times)

Offline VaL

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Имам молба!
« on: May 21, 2017, 20:57 »
Обръщам се към младежите от Пловдив и околията. На 04.06.2017 от 11:00ч на Югово ханче, мои приятели организират протест. Целта на мероприятието е довършването на пътя към с. Загражден, който минава през резервата Кормисош и е най-прекия път към селото от Асеновград. Пътя се строи вече над 30 години. Моля за вашата подкрепа. Аз също ще бъда там. Няма да отнеме много време пък после може и да покараме наоколо.

Offline Judas_Priest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 296
Re: Имам молба!
« Reply #1 on: May 21, 2017, 21:03 »
Вместо само да си казваме добро утро по вайбър мисля, че това е добра възможност да помогнем за нещо градивно.
Ако имаш идеи за лозунг или нещо подобно може да ми драснеш на лични, мога да го принтирам на голям формат. Като наближи в зависимост от свободното време на другарите, както предложи може да направим и каране наоколо - района както знаем е много красив.

Offline Едо

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 117
Re: Имам молба!
« Reply #2 on: May 21, 2017, 22:19 »
Живот и здраве, там съм :)

Offline VaL

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
Re: Имам молба!
« Reply #3 on: May 29, 2017, 22:38 »
До тук разбирам, че ще дойдат Радо и Едо. Да се срещнем на Лукойл м/у Пловдив и Асеновград в 10:00. Какво ще кажете? Ако и някой друг размисли ще е чудесно.

Offline Judas_Priest

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 296
Re: Имам молба!
« Reply #4 on: June 01, 2017, 02:25 »
Привет!
Да, аз съм на линия. В събота ще гледам да се чуя и с Едо. Мога да говоря с още един авер, ако има чалъм и той да се включи.
Неделя 10:00 на Лукойл-а, който спомена!
(от 11 беше мероприятието, предполагам, че до 12 ще приключим?)

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal