ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: ТДМ-България - зимна среща 5-7 Февруари 2016  (Read 14722 times)

Offline graveyard

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • Yamaha TDM 900i
Колеги, както обещахме майните - зимна сбирка и тази година ще има и ще се проведе в гр. Долна Баня от 5 до 7 Февруари 2016. Повечето от вас са идвали на това място и са наясно с условията, а за тези които не са, няма как да разберат ако не дойдат  ;) Като домакини си позволяваме да отменим традицията с кувертите, за да няма сърдити. Прикачвам списък с цените на нощувки и всеки сам може да прецени каква стая ще му бъде необходима. Договорена е -10% отстъпка от цената за нощувка за ТДМ България.

ОТНОСНО ЗАПИСВАНЕТО: Всеки сам ще прави резервация на тези телефони: 0888/06-20-21; 0899/19-69-18; 0898/63-68-47, като от вас се изисква да кажете, само че сте за "Зимната среща на ТДМ България"  8)

От хотела ни помолиха до средата на м. Декември да сме наясно с броя заявени места, за да няма изненади.

Нека обратното броене на времето и записването започнат сега! 8)
« Last Edit: October 25, 2015, 20:15 by graveyard »
ГАЗТА е за готвене, НАФТАТА за отопление, а БЕНЗИНА за каране!!!

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Браво, нямам нищо против да направим зимната сбирка официална. Много време е между края на септ. и края на май, но това трябва да го обсъдим и да го гласуваме заедно. Сега по темата. Само предлагам, относно резервациите, за да сме наясно, кои и колко сме, да направим до декември списък тук,а не всеки самостоятелно да се оправя. Средата на декември, просто им пращаме списъка и всичко е 6.  Даже ако се попълва директно в този лист, който сте пуснали, ще бъде още по-прегледно и ясно.
« Last Edit: October 25, 2015, 23:59 by Arcki »
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Павка, вариантът всеки да се записва според мен също е по добър.Списък тук с актуализацият кой ще се ангажира да го прави ? Кой ще комуникира с хотела и ще се занимава с подробностите ?
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Организатора как кой?!?! то по тази логика, съм ви организирал сбирка на марс, цените са по договаряне с наса звъннете и се запишете...

Не виждам нищо сложно в нещо, което правим всеки път последните години. Подробностите като гледам са уточнени, значи и комуникацията е осъществена.

Не ме разбирайте погрешно не се заяждам, ако е толкова трудно аз ще се обадя, ако трябва и капаро на бате Жоро ще дам, все пак правим сбирка заедно не самосиндикално, нали?

И понеже съм тръгнал, забелязах, че анкетите раздвижват активноста, ще пусна нова. Убеден съм какъв ще е резултата ;-)
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Павка, организаторите са написали какви са правилата...
Който не ги харесва може лично да се заеме.
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Тук никога не се заяждаме, просто коментираме разпалено...
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Добре айде отговори ми как ще стане това:
От хотела ни помолиха до средата на м. Декември да сме наясно с броя заявени места, за да няма изненади.

Абсурдно е нещата да се оставят на самотек, и ти го знаеш най-добре. Спирам, нека видим какво ще стане.
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
До тази дата всеки трябва да си запази стая.
След това ако иска да присъства и няма места трябва да спи другаде...
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Абсурдно или не, както казах всеки понеже да прояви инициатива ако поиска да стане съпричастен с организацията.
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Организатора как кой?!?! то по тази логика, съм ви организирал сбирка на марс, цените са по договаряне с наса звъннете и се запишете...

Да те еВа в организатора пък тебе.  :o :o :o

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Да те еВа в организатора пък тебе.  :o :o :o
ь
Ши земе да ти хареса..
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
В крайна сметка организаторите дали ще обяснят какъв точно е механизма за запазване на стая, до кога и т.н.???

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Добреее
Вариантът беше всеки сам да си запазва стая, но явно за някой това ще е трудно...
Тпгава нека всеки да пише с пореден номер името си и номерът на стаята която иска.
Следващите след него проверяват кой номер стая е свободна копират списъка и се дописват.

Аз се ангажирам да следя за неяснотий и да помагам.
Собственикът дава аванс до 15-20 Декември да пази стай.
След тази дата всеки се записва направо в хотела.
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline ivobivo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 162
  • Мотор - GSX 750F и вече бивш TDM 900A
Гледам няма голям наплив за резервации, но понеже мислим с жената да покараме ски ще се пишем още четвъртък вечер за да лъзгаме 2 дена на спокойствие - четвъртък и петък през деня на Боровец, т.к. вече предпочитам да си пусна отпуска и да се накарам на спокойствие

1. Иво и Диди - 2 нощувки на 4 и 5 февруари в стая Н5 - новата част...и нека резервациите започнат сега.
КАСКА оставена на пътя означава  "СПИРАЙ и ПОМАГАЙ"

Мотоциклета е най-безпощадното превозно средство.

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
1. Иво и Диди - 2 нощувки на 4 и 5 февруари в стая Н5 - новата част...и нека резервациите започнат сега.
2. Ради Райков и Веси Райкова в стая 6 (най-вероятно ще съм с Иво още от четвъртък  ;) )
3. Бай Иван и семейство в стая 10

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal