ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: ТДМ България 6 ти рожден ден 1-3 Май 2015  (Read 53759 times)

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2267
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
До края на Март, трябва всички които искат да имат спомент от срещата ни  Май месец, да намерят начин да ми изпратят 12 лева.
Мога да изпратя банкови сметки в ДСК и УНИКРЕДИТ.
Съжалявам че трябва предварително да го правим, но не разполагам с ресурс да се справя сам.
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Вече казах, но все пак да напомня за всички които са в Сф.
Свържете с мен и аз ще преведа на веднъж всичките пари(разбира се след като ми ги дадете) за тези които искат подарък изненада със съответният списък.

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2267
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Започна месец Март, имате около 45 дни да се запишете.

1  TDM Вальо                                  Пловдив    2 нощувки с 2 вечери       
2  TDM Иван и Ася                          Сливен      2 нощувки с 2 вечери           
3  TDM Живко                                 Пловдив    2 нощувки                           
4  TDM Ганчо                                  Пловдив    2 нощувки
5   TDM Веско и Женя                      Пловдив    2 нощувки
6   TDM Добрин                                Пловдив    2 нощувки
7   TDM ? ? ?                                     ? ? ?          2 нощувки с 2 вечери
8   TDM ? ? ?                                     ? ? ?          2 нощувки с 2 вечери
9   VIP  Евгени и Милена                 София       2 нощувки
10 TDM Ради Райков                        София       2 нощувки с 2 вечери
11 TDM Павката  +  Червенокоса   София       2 нощувки с 2 вечери
12 TDM Тошко и Таня                      Разград     2 нощувки
     TDM Георги и Ася                       Исперих     2 нощувки
14 TDM Жоро и Диди                      Пловдив     2 нощувки
15 TDM Жоро                                  Пловдив     2 нощувки
16 TDM Иван Боянов                      София        2 нощувки с 2 вечери
17 TDM Сашо (меча)                      София       2 нощувки с 2 вечери
18        Денислав                            Габрово     2 нощувки с 2 вечери
19 TDM Цецо                                  Видин         1 нощувка с вечеря
20 TDM Явор Тодоров                    Видин         1 нощувка с вечеря
21 TDM Бате Жоро                        Костенец  2 нощувки с 2 вечери
22 TDM Радо                                  Пловдив    2 нощувки
23 TDM Едо                                    Пловдив    2 нощувки
24 TDM Румен и Надя                    Пазарджик 2 нощувки с 2 вечери
25 TDM Цанко и Нина                    Летница 2 нощувки с 2 вечери
26 TDM Любо                                 Пловдив 2 нощувки
27 TDM Иван                                   Ямбол 2 нощувки с 2 вечери
28 TDM Ники и Христина +            София 2 нощувйи с 2 вечери (1+1)

Ако някой не се вижда а се е записал, или нещо друго нередно вижда, моля обадете ми се или ми оставете съобщение за да коригирам !
« Last Edit: March 06, 2015, 13:00 by Веселин Куршумов »
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Всички знаем, че в събота на 2ри ще си направим организирана обиколка. Това е едно от най-яките неща, които правим. До сега сме се справяли, без проблем. Сигурен съм, че и този път ще е така. Има някои дребни детайли, които могат да се изгладят, някои ще ги разясним на място, като каране в група, къде как се движим, къде спираме, кога тръгваме и т.н.
Маршрута е предложен от Ванката adler9, 170км. Минава се през Котел, и редица малки села, част от маршрута на рали България. Предвидено е място за хапване в механа Караджейката до с. Градец, на средата на обиколката. В Котел може да спрем за по кафенце в центъра, може да си направим и почивка час, който иска да разгледа. Понеже така или иначе ще сме голяма атракция, идеята е да пратим писмо до кмета с молба да ни подкрепят, като мото обиколка за безопасност на пътя с ТДМ България. Идея, която започнахе миналата година в Сф. Може да си издействаме и една патрулка за ескорт.
Идеята е да се движим, спокойно, като група през целия маршрут. За целта, ще се погрижим да обезопасим цялата колона, повечето от вас знаят какво имам предвид.
Предполагам, че с Евгени и Радитата ще се справим, но може да се наложи още някой да помогне. За механата, ще трябва да се говори и да видим дали може да я запазим предварително за два часа. Грубо обиколкота ще ни отнеме около 7ч. Така, че тръгването ще е в 11.00ч точно, без да се чака никой.
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2267
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
 Павка, вършиш ми работата, но за това няма да получиш повече от бира...
11 не е ли късно ?
По си мислех 10.
Пътят не е малко, голяма група сме а до сега не сме пътували толкова километри.
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Обещавам лично да те напия в петък и 11.00 да ти се стори безкрайно рано. просто като се каже 11.00 в 11.01 даваме сигнал и потегляш
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
Колегите, на мен също ми се вижда 10 добре .... не знаем как ще е времето. Дано не е миналогодишния дъжд !
Друго което мисля , че ще ни спести време понеже сме голяма колона. От предния ден преди да паркираме в ХАНЧЕ БОАЗА, всеки самосиндикално с пристигането си в гр.Елена да се погрижи да си напълни Резервоара да е готов. Това ще ни спести сутринта едно голямо моткане на някоя бензиностанция.
И за да не става голяма спор и тежка дискусия предлагам да се спазарите и да си стиснете ръцете на 10:30 ТРЪГВАНЕ (не приготвяне ) . Нека имаме време да се насладим на маршрут, кафе , почивка и времето не е фактор.  :-*

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Не, че имам нещо против въпросната разходка, но се говореше някъде по едно време за ямболския мото-събор  ::)

Там също ще сме голяма атракция  ;D ;D ;D

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2267
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Момчета, точно тук мисля да ви спра ентусиазма и да ви напомня че като организатори на събитието, Пловдивската група определя правилата и мероприятието за деня.Ако някой не му харесва може да си направи собствен план който не мисля че ще се хареса на останалите...
Събираме се за да сме заедно!Да караме заедно и да се забавляваме заедно.Може да ми се ходи на събор, или да ми се кара бързо, да ми се прави каквото и да е, но аз идвам там заради всеки един от вас и ще се нагодя за да е така през тези два дни.
Идеята е да караме група всички заедно.
Павка, който има дерт със ставането да е готов в 10, ще има такъв дори ако тръгването е час по-късно.
Все още ми се иска да оставим 10 за старт на мероприятието.
В крайна сметка, първата вечер ще си легнем по-нормално за да сме готови сутринта в Събота, а вечерта срещу Неделя, всеки може да си навакса.
Съгласете се че 40 мотора и 170 километра са нещо което не сме правили до сега...
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Стефан Делчев

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
40 мотора-42 мнения(двете ще са на нечии половинки, на които луната им е светела неправилно), след като мероприятието си има организатор, най-малко от уважение и обща култура ще е добре да се съобразим с него(тях).
Карал съм в големи групи и повярвайте винаги отнема доста повече време от обикновено плануваното. Като се има в предвит, че не сме на състезание а на разходка с кафенце и обяд, по ранното тръгване предполага по спокоен ден.

Offline Бате Жоро

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Здравейте момчета!
Радвам се да споделяме тук нашите общи трепети,пътища и мечти.
Искам да Ви припомня ,че организатора решава всичко,
а който има идеи и други щения ще му бъде предоставена визможност в бъдеще
да  прояви организаторските си способности.
 Очаквам Пловдивската група да ни покани на 22.03 на откриването евентуално,майна?!?
Бъдете здрави!


   

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Бат Жоре на 22ри не ли откриването и в Сф??

По темата: който иска да ходи на събори, жив и здрав, който иска да е част от групата добре дошъл. Маршрута е съобразен и подбран с одобрението на организаторите, всеки може да помага.
Пълните резервоари, ставането и оправянето всеки сам трябва да си реши кога и как да го направи. Не случайно казах в 11.01ч. колоната тръгва (тук ще си проличи, кой колко е сериозен) мен не ме мислете, аз мога и да не си лягам, мога да се наспя и за един час, някои от групата знаят. Миналата година дъжда беше на Узана (там си е валяло цяла седмица и се знаеше, не е било изненада) долу си беше перфектно време. Все пак дъждобраните си ги носете.
 Веско много добре знаеш, че петъка е много по-силен в алкохолно и купонджийско настроение от събота, нямаме вечерен час за да бързаме, приел съм 50км/ч средна скорост по целия маршрут. май месец е светло и приятно за каране до 20.00ч със сигурност.
най-важното, което вие психопати ранобудни, което съм 100% сигурен, че не сте помислили е за пристигащите в събота и желаещи да се включат в обиколката. нека им дадем време да дойдат, без да стават в 4 през нощта. освен ако не са от друга държава.
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2267
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Психопат съм ама не сум казал тръгване в 7.
Толкова рано само на туровете тръгвам...
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
:-):-):-) имах предвид всички ранобудници, не се бутай само ти. Просто до сега никой не е казвал твърдо и ясно, подреждане в еди колко си, тръгване в еди колко си. Затова има размотаване.  Ако решите може и в 10.00ч да тръгнем като ви влече.
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Бате Жоро

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
Пафка ;),22.03-Майнатаун.28.03- София откриване на мотосезон 2015

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal