YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Сътворено от ТДМ България

Календар 2019 година

(1/7) > >>

Ради Райков:
Момчета и момичета, за трета година е време да съберем снимки за календара за следващата 2019 година.  :) :) :)

Основната идея я знаете, да може повече хора да се видят и познаят на него.

След като за 2018 март месец го отделих за нашите мили дами, то за 2019 година мисля да го направя нещо по случай националният празник 3 март, та се търси най-родолюбната снимка с TDM на нея.

След като миналата година получих една или две снимки за идеята ми за юни месец(детски месец) и не посмях да сложа снимки на деца от срещите ни без разрешение на родителите им, то тази година искам да опитам пак.
Уважаеми родители, приятели, моля ако нямате нищо против да ми пратите снимки на бъдещето поколение върху TDM.

Ако някой има идея за тематичен месец, то нека я сподели и всеки да си разрови архивите и да ми изпрати снимки.

Колкото е по-голям размера на снимките, толкова по-лесни ще са за обработка, това предполагам го знаете вече.
Пращайте всички предложения на следният e-mail до 31 ОКТОМВРИ 2018 година:
praveca@gmail.com

Павката:
Аз имам предложение за февруари да стане тематичен... :)
Ради, моите снимки от тая година са в теб, така че избирай на воля ;)

Николай 'Goose' Иванов:

--- Quote from: Arcki on September 28, 2018, 10:29 ---Аз имам предложение за февруари да стане тематичен... :)

--- End quote ---
Ти ли ще позираш? :D :D :D

Павката:

--- Quote from: Николай 'Goose' Иванов on September 29, 2018, 00:31 ---Ти ли ще позираш? :D :D :D

--- End quote ---

не, ама който и да сложим все ще свърши работа  ;D ;D ;D

Ради Райков:

--- Quote from: Arcki on September 28, 2018, 10:29 ---Ради, моите снимки от тая година са в теб, така че избирай на воля ;)

--- End quote ---
Избери ти, аз няма да се ровя толкова.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version