YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Our friends from TDM

Среща на ТДМ Румъния

<< < (2/4) > >>

Веселин Куршумов (Ротко):
На срещата е периода 29 юни - 02 юли
Цената на нощувка е 18-20 евро на човек на вечер (закуска и вечеря)

Кажете на другите за това и да ме уведомите, ако те са готови да дойдат; както ти каза, броя на стаите отива към нула, но аз ще се опитам да намеря малко повече за вас, ако знам, че ще дойде

Пристигане: участниците се очаква да пристигнат в четвъртък между 13 ч и късно, че night.We'll се опитват да опознаят по-добре (една от причините за това е фактът, че
повече някои от собствениците на TDM, че през миналата година) и ще отидат да спят.

Петък сутринта (7.00) се събуди, да се хранят и да отидете на екскурзия с Mocanita (локомотив парен двигател), която ще ни отведе до красив цена destination.The за това е 11-12 евро на човек.
В съкращаване на това пътуване е неговата продължителност: между 7 и 8 часа в режим на влак, пътуващ (3.5 часа в едната посока).
Другият вариант имаме, е пътуване, което ще бъде създадена в четвъртък evening.I съм сигурен, че ще бъде на две групи от мотористи, които ще бъдат travveling с Mocanita и свободно каране.
За Mocanita гости: По-късно в петък, че ще се хранят в Pensiunea Корнет

http://pensiunea-poiana-cornet.ro/despre-noi/

където можете да ядете традиционни ястия и пържени пъстърва.
Ако все още имаме време след хранене, ще отидете на аванта твърде.
За свободна езда момчета аз не знам какво ще бъде тяхното план по отношение на хранене и начин все пак.

Събота: ние ще посети някои места, които не могат да пропуснат: The Happy гробище, Sighet затвора, църквата Barsana (направен от дърво) .При returing при нас ние ще се хранят в пъстърва развъждане Алекс Happy Fish

(HTTP: // WWW. ghidvideoturistic.ro/ghid.../unitati-de-cazare.asp...)

и ние ще се езда дома през Gutai Pass или някаква друга, различна с красива разглеждане на забележителности. По-късно, ние ще имаме някои дейности като състезания и забавни моменти.
След това ще отидем и партия (яде, пие и защо не, да пее) (това е изненада от това, което съм се казва.

Неделя: ние ще се прибера у дома и да се надяваме, че ще се срещнат помежду си отново скоро


социалната вечеря (събота вечер) е 7 евро на човек, тениската е 9 евро
Позволете ми да знам какво мислите за това
срокът е до 01 май

Най-важното нещо за малко да забравя за: срещата ще се проведе в Марамуреш, в Sieu (близо Сигет), това са GPS координати шир. 47.7225159, дълж. 24.2147791
До момента има 16 TDM + 6 без TDM (все още нашите приятели, бивши собственици на TDM или не

apollo11:
Мм, минавал сьм от тсм преди години,ма на 16 колела..района ми е познат,особено дева-орадея, клуж напока,сибиу..
Не е лошо за разходка, още повече ако се отбием и до синая ;)

niki 1961:
смятам да се разходя до там.ако има желаещи нека да се свържем

jivanyamaha:
и на мен ми звучи добре

Ради Райков:
Веско, сподели моля оригиналният текст :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version