YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Подобрения

Огледала

(1/2) > >>

Porter:
Здравейте колеги,

 от скоро съм горд притежател на 4ТХ, но вече разбирам защо има толкова много фенове!
 Много приятно ме изненада и общността която се е обединила около модела в България,
 адмирации и за хората които са го организирали и за всички отдадени членове на форума!

 Първо да се представя - казвам се Иван, приятно ми е, машината която взех е черен 4TX '01
 европейската версия, с монтирана висока слюда на Givi и генерация на Arrow. Купих я от София,
 не съм сигурен дали е била на член на клуба, но може би някои са ходили да я гледат в Дружба.
 ПП Ако има такива и са намерили забележки сега е момента да ми споделят на лично :)

 Прегледах форума, но на първо четене не видях отговори на въпросите които ме вълнуват
 в момента, моля да бъда извинен ако съм ги пропуснал.

 1. Огледала - предишния собственик е сменил фабричните с красиви, но неподходящи такива,
     които са твърде къси, и на практика не помагат много. Бихте ли препоръчали афтърмаркет
     модели които сте ползвали, или препоръка  от къде да взема оригинални (разбрах, че са добри)?

 2. Краш тапи - не съм свикнал на високия център на тежестта все още и предпочитам да монтирам
     някакви предпазни средства (видях темата за ролбарите, също е вариант, но искам да ги видя наживо
     първо, а и цената е фактор). Тапи - възможно ли е, къде се монтират и има ли нещо специфично?

 Благодаря предварително на всеки, който отдели от времето си,
 и желая весели празници на всички!

 ПП Новата играчка, снимка от вчера:

 

Павката:
Направи една снимка по-близо на огледалата. На тази не изглеждат толкова зле. Не може ли да им се удължи рамото?

За краш някой с монтирани да каже. Аз се бях засилил да си правя, но сложих роубара и забравих за тапите :)

Добре дошъл в сектата ;)
Безаварийни и не забравими километри.
Чакаме те на пролетната сбирка, ако не изявиш желание за зимната без мотор.

Веселин Куршумов (Ротко):
Добре дошъл в групата.
Относно огледалата ако искаш и ти се занимава могат да се удължат.
Моите ги срязаха и ми добавиха 4 сантиметра .
Иначе огледай се в английският иибей.

Павката:
В софия има огледала изпадат по 40лв

Porter:
Здравейте и добре заварили!

Прикачих снимка на огледалата, но не съм сигурен, че има начин да се преправят без да бъдат загрозени... Формата е приемлива, но трябва да са изнесени поне 4-5 см навън/нагоре, в момента си виждам само протекторите на лактите.

Ще потърся в ибей, преди време гледах интересни модели с вградени мигачи (виждал съм подобни на модел на Харли, не стояха зле), резбата стандартна ли е на всички?

Ще потърся детайли за срещата, ще се радвам ако успея да се присъединя! :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version