YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Our friends from TDM

Покана от ТДМ Турция !

(1/9) > >>

Веселин Куршумов (Ротко):
Вижте какво получих вчера

Hello Veselin,we are planning to organize a meeting as TDM Turkey at 19 May 2016 to 22 May 2016.Opinions are collected for Kusadasi,Aydin,Turkey location.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%81%D1%8A

Now, we are trying to fix number of people who can attend this meeting.
Concept will be at an 3* or 4* Hotel which has minimum "pool,seaside,breakfeast and dinner(alcohol drinks can be extra),animations etc.." If we can arrange a Hotel which has all-inclusive concept,it will be our first choise.
Prices are 100-200 Euro for 3 Nights-4 days in our mind for Hotel.

What do you think for this meeting? We will be very happy to see you with us in Turkey smile emoticon


Здравей Веселин , ние планираме да организираме среща като TDM Турция на 19 Май 2016 до 22 май 2016.Opinions се събират за Кушадасъ , Айдън , Турция местоположение.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%81%D1%8A

Сега , ние се опитваме да се определи броя на хората, които могат да присъстват на тази среща .
Concept ще бъде под 3 * или 4 * хотел , който има минимум " басейн, море, breakfeast и вечеря ( алкохолни напитки могат да бъдат допълнително ) , анимации и др .. " Ако ние можем да организираме една Hotel , който има ол инклузив концепция тя ще бъде първият ни избор .
Цените са 100-200 евро за 3 нощувки- 4 дни в нашия ум за Hotel .

Какво мислите за тази среща ? Ще бъда много щастлив да ви видя с нас в Турция усмивка

Ради Райков:
Малко ще ни е трудно след нашата среща за гергьов ден.

Веселин Куршумов (Ротко):
Знам...

Павката:
Аз бих отишъл отново там с удоволствие...

Много е далече, да им потвърдим от сега. Особено при случващите се събития. Въпреки това +1
Мога и сам да отида, но ще е по-приятно да сме си групичка.

apollo11:
Мдааа, изкушаваща оферта!
Макар и на 18 колела, пьтят до Измит го знам..оттам надоле ще ми е нов!
Лошо е избран месецА, ако беше август,дептември..идеааално!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version