YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Мероприятия

Годишни сбирки на ТДМ България

(1/8) > >>

Павката:
От 2015г. големите, годишни сбирки на ТДМ България ще бъдат три. Пролетна за откриване на сезона, Лятна - за събиране на слънчев тен, Есенна за закриване на сезона. За организацията на всяка сбира отговарят съответно пловдивската, централна България (Търново, Габрово, Летница) и софийската група. Датите, местата и изискванията на сбирките ще се публикуват тук от организаторите, най-малко два месеца по-рано.
 Тук може да задавате въпроси, както и да давате предложения и идеи за сбирките.

Павката:
Предложение към организаторите - не е лошо да каним по-често гости от цяла Европа, но да се знае предварително за да се назначи човек, който да отговаря за тях и да се погрижи всичко да е наред.

Веселин Куршумов (Ротко):
Откриването тази година отново ще е близко като дни до рожденният ни ден.
Датите които планираме са 1-3 Май които се падат Петьк, Сьбота и Неделя.
Неофицялно мястото на срещата ще е някьде около Сливен...
Срещата ще бьде само за собственици на ТДМ!!!
Както обикновено, изключение пряват бившите такива но само те и никои 8!!!
Последното не подлежи на коментар!!!
Записването ще е с лично сьобщение до мен, като последен срок ще е 10 Април за да може всичко да е коректно и точно.

Предлагам темата да е обобщителна и отворена за коментари, като всяко мероприятие ще си отворя друга нова тема за да е по лесно за следене.
Очаквм предложения и критики

VaL:
Павката е пропуснал да каже, че датите за сбирките ще се определят само от групата организатор и няма да подлежат на коментар, освен вътре в групата. Дали сбирките ще са отворени, за TDM и приятели или само за собственици, решава групата организатор.

Това с тия символи ще ме побърка

Павката:
Значи Вальо, не четеш добре. Съвсем ясно съм си го казал:
--- Quote from: Arcki on November 16, 2014, 21:31 ---...Датите, местата и изискванията на сбирките ще се публикуват тук от организаторите, най-малко два месеца по-рано.

--- End quote ---
Кратко и ясно. Нали се сещаш, че веднъж написано: На еди коя си дата, еди къде си, собствениците (или и приятели) на тдм се събират... и коментарите автоматично отпадат

Айде бе всички се снимаха със знамената в Трявна нали, стикери има на всеки мотор...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version