ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Koледа е, нека покажем колко са големи сърцата ни!  (Read 1254 times)

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2283
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Коледа е!
На този ден любовта, добрината и човечността имат по-голяма сила от всякога! На този ден хората трябва да са усмихнати повече, да обичат най-чисто и да бъдат истински. На този ден се случват и най-големите чудеса…
Днес искам да призова всички, които ме познават, да направят още едно добро през тази година. Вчера научих за много близък човек на наш приятел, който се нуждае от помощ, за да запази живота си. Не мисля, че има нещо по-истинско на този свят от близките ни хора и приятелите ни! Не трябва техният живот да се оценява в пари и да бъде застрашен!
Сигурен съм, че всички вие, които сте мой приятели ще разберете това и ще подадете ръка, за да подарим надежда на този човек! Знам, че всички заедно можем да бъдем Коледния дух днес и винаги, когато се налага да бъдем истински…

Вижте историята на Стоян и му подайте ръка.

https://bg.helpkarma.com/campaign/zashtoto-zaedno-mojem-da-promeniame-sadbi-960

Весела Коледа приятели!
Здравейте! Сега, като се обръщам с моята молба към вас, може би за първи път ми прави впечатление значението на поздрава „Здравейте“, затова позволе
« Last Edit: February 25, 2020, 17:43 by Ради Райков »
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1680
Това съм го пропуснал, че се е появило тук.
Благодаря ти!!!

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal