YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Технически въпроси

Евентуален проблем с нивомер на 900-кя

<< < (2/2)

Kris_inc:
Това значи е неприятно, защото нивомерът на 900-ката е изключително точен

Ради Райков:

--- Quote from: Kris_inc on November 19, 2021, 14:07 ---Това значи е неприятно, защото нивомерът на 900-ката е изключително точен

--- End quote ---
Ба неприятно, има още 5 чертички + една мигаща  ;)

Кънев:
А при мен след сваляне на пълният ми до капачката резервоар показва ще е пълен догоре ...
Вече минах почти 50 км. и нищо не се променя. Преди да сваля резервоара /за по-голямо удобство при обслужване/ ми показваше до предпоследния сегмент както и да го пълнех.
Започвам да се чудя дали не съм объркал буксата при свързването, /но там имаше едно пинче което не позволява обратно включване .../ или пък при "мандахерцането на препълненият резервоар поплавъка на нивомера не е заседнал в горно положение ...

Ради Райков:

--- Quote from: Кънев on February 08, 2024, 12:59 ---А при мен след сваляне на пълният ми до капачката резервоар показва ще е пълен догоре ...
Вече минах почти 50 км. и нищо не се променя. Преди да сваля резервоара /за по-голямо удобство при обслужване/ ми показваше до предпоследния сегмент както и да го пълнех.
Започвам да се чудя дали не съм объркал буксата при свързването, /но там имаше едно пинче което не позволява обратно включване .../ или пък при "мандахерцането на препълненият резервоар поплавъка на нивомера не е заседнал в горно положение ...

--- End quote ---
По вероятно е да се е оправил от мандръсането ;D
Първата чертичка пада след 100 + изминати км.

Кънев:

--- Quote from: Ради Райков on February 08, 2024, 13:22 ---По вероятно е да се е оправил от мандръсането ;D
Първата чертичка пада след 100 + изминати км.

--- End quote ---

Въх, ами то май е като с жените, колкото повече мандръсаш, то по хубаво става ...  ;)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version