ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Hello from Athens  (Read 2247 times)

Offline averel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
  • Pianist in a bordello
Hello from Athens
« on: October 30, 2015, 19:50 »
Уважаеми,
Hello официално от вашия форум.
Моето име е ..... да не говорим, прякора ми е "Averel", всички в TDMHellas ме познава по това, аз бих много като всички вас да ме познават от моя псевдоним.
Срещнах се с някои от вас снощи, че е страхотно. Разглеждане много, имаше много забавно, се ползва (за съжаление, не може да се яде и пие много, но компанията е много богата.
Имам много да кажа, но трябва да напусне, така че само с няколко думи .....
Аз съм на 45, единични, с една основна приятел, моя TDM 900 2004 г., името му е "Ouzi". Той е направил много км с мен, ние сме добри заедно.
Аз съм програмист, като музика, като кино, мразя компютри.
Като добра компания, вицове, екскурзии и колкото тя не показа снощи, добра храна (!!!!!).
Това е достатъчно за момента eing (iwon't точно ви кажа също така колко време е пениса ми) ... :-P останалите ще трябва да разберете сами.
Мисля да ставам Sofia следващия петък вечер, така че .....
Форумът Търсих не можеше да разбере, че е dtructure много добре, но ще продължи ..
Приятен уикенд,
Averel (Avi).

Послепис превод е от Google Translate е така, той може да получи смешно в някакъв момент. Ако преводи ви разсмива, аз съм щастлив, не може да се справи по-добре :)

Dear all,
Hello officially from within your forum.
My name is .....never mind, my nickname is "Averel", everybody in TDMHellas knows  me by this, i would very much like you all to know me by my nickname.
I met with a few of you last night, it was great.  Discussed a lot, had a lot of fun, enjoyed (unfortunately, couldn't eat or drink a lot but the company was very hearty.
I have a lot to say but must leave, so just a few words.....
I am 45, single, with 1 main buddy, my TDM 900 2004, his name is "Ouzi".  He has done a lot of km with me, we are good together.
I am a programmer, like music, like cinema, hate computers.
Like good company, jokes, excursions and as much as it didn't show last night, good food(!!!!!).
That's enough for the time eing ( iwon't exactly tell you also how long is my penis)... :-p the rest you will have to find out yourselves.
I will be leaving Sofia next Friday night, so .....
The forum i searched could not understand it's dtructure very well but  will continue..
Have a nice weekend,
Averel (Avi).

P.S. translation is from google translate so, it may get funny at some point.  If translation makes  you laugh, i am happy, could not manage better :)
My motorcycle is the fastest horizontally.

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Re: Hello from Athens
« Reply #1 on: October 31, 2015, 01:11 »
Avi the translation is very funny, dont worry :-) glad that u have good time with the guys (the drunkers ) from TDM Bulgaria. I am glad that u are in the forum now. So we can comunicate easy. Hope to see u next week, sorry tomorrow i will ride my bike all day long :-)
May be now its the time to tell the admins to make an international section. Пичове админи, дали можете да направите една секция и за английско говорящи, приятели от чужденеция??? и ме правете модератор да си я ннаглеждам.

Ok thats it, wish u all the best
Pavel or Pavkata
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline averel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
  • Pianist in a bordello
Re: Hello from Athens
« Reply #2 on: October 31, 2015, 19:18 »
Safe Kms Arcki;)

Уважаеми администратори. Когато за първи път влезе вашия форум, че е недружелюбен за мен. Всичко беше на български / кирилица. Непонятно. Icouldn't разбере нещо. Това беше моята решимост да общуват в Тхи форум (и помощта на Google Chrome превода на страниците), че аз пристигнах в известна резултат.

За да общува с хора от дома си на първо място трябва да отворите прозореца; указва, че сте там на първо място; След това започнете да говорите с хората, или да изчака, докато някой ви говори от прозореца, моя grandmothe използва, за да направите това къде живее, тогава не е имало форуми: D Така че отговорът е да, моля, отворете международна точка във вашия форум (заглавието извън трябва да бъде на английски език - "International рубриката"). Тя ще "покани" на хората, които искат да общуват с вас, за да го направят.
А също и поставете вътре в "лепкави" пост обяснява простата истина, че това е порталът за всеки не-български, за да общуват с вас. Разбира се, цялата комуникация трябва да има в не-български език (на "лепкава" пост също АД).  Тук ще намерите Google Translate сайт много полезен; разбира се, че ще произвежда "смешни" преводи, но целта ще бъде постигната.

Помисли за това ;)

В същото време, има приятен уикенд

Safe Kms Arcki ;)

Dear admins.  When i first entered your forum it was unfriendly for me.  Everything was in Bulgarian/cyrillic.  Incomprehensible.  Icouldn't understand a thing.  It was my determination to communicate in thi forum (and the help of google chrome translating the pages) that i arrived to some result.

In order to communicate with people from your house first of all you have to open the window; show you are there first of all; then start speaking with people, or wait till someone speaks to you from the window, my grandmothe used to do this where she lived, back then there were no forums :D .So yes, please open an international section in your forum (title outside has to be in english - "International section"). It will "invite" people that want to communicate to you to do so.
And also place inside a "sticky" post explaining the simple truth, that this is the portal for every non-bulgarian to communicate with you.  Of course, all communication there must be in non-Bulgarian language (the "sticky" post also pls).  You will find google translate site very useful; of course it will produce "funny" translations but the objective will be met.

Think about it ;)

In the mean time, have a pleasant weekend
My motorcycle is the fastest horizontally.

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Re: Hello from Athens
« Reply #3 on: November 02, 2015, 07:41 »
Welcome friend!
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal