YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Общ форум

Бъдещ собственик на TDM (може би?)

(1/8) > >>

Юлий Маринов:
Здравейте на всички!

Казвам се Юлий и живея в град Златица.

Така да се каже по нашенски мерекландисал съм се на TDM 850 (900 по-нататък), но съм го виждал на картинка и на разстояние :))
Молбата ми е ако някой се намира около моята географска ширина и дължина да се видим и да направя едно кръгче, за да видя това ли е моята машина или да гледам надругаде....

Благодаря Ви предварително!

Контакти (не само по въпроса, ами ако някой минава наоколо има нужда от нещо...):
iuli.marinov@abv.bg
0887 758 991

Поздрави,
Юлий

Павката:
Мога да ти пратя моя да  тестваш, или да ти го докарам лично но след седмица, все още се продава, въпреки ентусиастите да го вземат това лято. Няма обява никъде, защото няма полза. Ето тук може да го видиш: http://arcki.snimka.bg/motorcycles/turkey-2012-tdm.683410
В момента мотора е напълно обслужен - масло, филтри, семеринги и масло на коловете, чисто нов акумулатор на един ден :) чисто нови задни накладки, предните имат още живот, гуми с живот поне още един сезон нормално каране, голям куфар и роубари, ксенон. гражданска, технически преглед до 2017г август, цената е 3300лв

Юлий Маринов:
Искрени благодарности към Павел!
Благодаря за доверието и отделенеото време.

Моля администраторът да архивира темата.

Румен Тодоров:
Здрасти ! да ти кажа и аз две думи .
Павката ти прави много много дженталменски жест и ако си голям мераклия не го пропускай !
Аз моят го купих без да знам за какво става въпрос  и при свършен факт се чудех дали това е моят мотор или не ?//
и следващата ми алтернатива беше да му свиквам !--- и му свикнах-- :D  ЗАТОВА ПРОБВАЙ !!!

Ради Райков:

--- Quote from: caesar77 on October 14, 2015, 08:06 ---Моля администраторът да архивира темата.

--- End quote ---
Темата няма да бъде архивирана, заключена или изтрита.
Ще остане отворена за други желаещи като теб.  ;)

П.С. Честито!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version