YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Технически въпроси

Пластмаси

(1/2) > >>

Yavor S.S.:
Колеги здравейте,

Някой знае ли дали има разлики в панелите в моделите с датчик за гориво и моделите с датчик температура на водата. Панела около таблото е ясен, обаче веднъж седнах на един от новите и ми се видя по-тесен от моя, който е от старите(със температура на водата). Отделно на скоро едно момче седна на моя мотор и каза че е по-голям от неговия, което е на практика същото впечетление като моето. Притеснявам се да не би да взема и да се окаже като монтирам някакъв проблем.

Благодаря и поздрави!

Ради Райков:
Драсни някакви размери и някой колега с 4 ТХ може да сравни.
Не знам да има разлика, но знае ли човек  ;D ;D ;D

Yavor S.S.:
Не съм в страната... Няма да стане скоро с размерите :D
Понеже търся, оглеждам някви части викам ако някой знае докато съм тук да ги поръчвам да идват :D
Благодарско и поздрави!

apollo11:
Аз за размери не знам, но е много субективно ало кормилото е различно... същото е и с цвета...
Гугъл  нищо не казва по тоя въпрос
..всичко излоза за 4тх след 96

Yavor S.S.:
Ами реших да не предприемам този риск.
Въпреки че се отказах от пластмасите, крашбарите му много ми харесаха, ама не са налични и не знам от къде да си намеря такива. В един полски сайт намерих но не са в добро състояние, а не искам да ги възстановявам. Някой дали е срещал по сайтовете нови такива?

https://www.olx.ro/d/oferta/yamaha-tdm-4tx-IDhZsQU.html?isPreviewActive=0&reason=extended_search_extended_category&sliderIndex=1

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version