YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Подобрения

Технически Подобрения , Индикации и улеснения

(1/4) > >>

kokoVmaxa:
 Аз съм новичък надявам се да намерим общ език , аз съм собственик на нещо подобно на TDM 850 но не точно - отскоро се здобих с дълготърсеният и дългоочаквам YAMAHA TRX850
 - имам някой планове за този мотоциклет най-вече от техническо естество и много ще се радвам на ваши идеи и примери  8)

 Като за начало първа основна и най-важна цел е да поставя датчик за Налягане на маслото

 малко снимков материал от преправата на - Intermotor 50910 Modified to fit M10 x1.25, 21mm deep:
 http://s923.photobucket.com/user/leehenty/library/TDM%20850%20or%20XTZ%20750%20oil%20pressure%20Switch%20Mod?sort=6&page=1
 някой от вас правил ли е тази интервенция и от какво е ползвал датчик ?

Веселин Куршумов (Ротко):
Аз имам действащ датчик за маслото.
Купих го от магазин за авто части и е от мицубиши.
Гледах само размера, не съм гонил някакви параметри.
Работи без отказно.
Тъй като вече нямам мотор, мога да се разделя с това ако някой прояви интерес

Николай 'Goose' Иванов:
Някъде в мазето ми се търкаля един такъв, от някакъв модел на Талбот беше. В последствие се отказах да го слагам - с този горен картер ... в момента в който лампата светне вече е късно за каквото и да било  ...

Веселин Куршумов (Ротко):
Нищо подобно !
Светне ли лампата това значи че няма налягане на маслото и е ограничено подаването му към разпределителните валове.
Лампата е една хубава предобивка

Николай 'Goose' Иванов:
Без да го смяташ за заяждане, но светна ли лампата преди да ти изтропат лагерите? Аз за момента не знам за нито един тдм с отказали маслени помпи ...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version