YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Подобрения

Ксенон

(1/9) > >>

Цветослав Генов:
Колеги, много ми се иска да сложа ксенон на моя красавец. Само, че първо бих искал да помоля за мнения и впечатления от хора, които вече са сложили. Бих искал да знам дали някъде в София има място където да могат да го монтират хора, които разбират от работата си, а не такива които да се учат на моя мотор. Благодаря!

Николай 'Goose' Иванов:
Ами ... в софийската част на тайфата не се сещам да го е монтирал някой друг освен собственика ... :-)

Ради Райков:
Ще дойде утре в "Избата" и ще разбере в какво се е забъркал  ;D ;D ;D
П.С. дано времето позволява да е с мотора, че тез гърнета трябва да се чуят на живо  8)

Adler9:
http://xenon.bg/category/177/ksenon-za-motori.html 
Колега мин. година си поръчах от този сайт ксенон за дълги и къси.
Абсолютен лаик съм в монтажите ,но  прочетох в нета как става, видях някое клипче и си ги монтирах .
Светят перфектно , нищо общо с обикновените халогенни крушки.
Трябва само да се внимава , че едната крушка я бях сложил наобратно и светеше мн. странно  ;D ;D ;D  така че има значение посоката.
Успех.

Цветослав Генов:
Мисля, че набрах достатъчно сили да се пробвам сам. Ради за съжаление мотора ми е на Монтана сега, но ще го докарам в най - скоро време. Аз само открих сезона с него на Клисурския манастир, но го оставих там за смяна на масло и гуми. Бъдете сигурни, че нямам търпение да се изфукам ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version