ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Изработка на елементи от стъклопласт -СПОЙЛЕРИ  (Read 35844 times)

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
Ванка, напиши и цените, нека всеки знае кое колко би мо МУ струвало.
Веско коригирах по постовете и вече имат цените. Май няма други екстри за нас.
Аз исках да си поръчам висока слюда за моя,  да му дам моята да я копира, че е пукната. Но сега нямал възможност да се занимава,  така че няма да я свалям.

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
Това са спойлери за под Тръбите на 900-ка (изрязани и не в зависимост дали има роубари)
Цената им е 60 лв.

Тия първите два вида спойлери(килове) , са пробовани вече и нещо не пасват добре :( .Колегите са недоволни, а имало и по-добра алтернатива в СФ. 

Моля, който има информация от къде мога да се сдобия със спойлери за тръбите долу(килове), за TDM 850 4TX да я сподели, тъй като аз не успях да открия и в нета.

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
До колкото знам, единствения вариант е алуминиевия спойлер от 3VD

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
До колкото знам, единствения вариант е алуминиевия спойлер от 3VD
Точно така  :)

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2271
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Провери всички които продават ТДМ на части, може да има останали!
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Не искам да съм кифла, но говоря за нещо такова: http://www.skidmarx.co.uk/yamaha/30125-tdm850-96-fairing-lowers.html
само цената да не е такава  ;D

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Такова нещо по нашите географски ширини не съм виждал  :o

Хехе.. Ами и аз не съм. Като цяло, крашфрейм е по - добра идея, първо че излиза по - евтино, второ е по - полезно. Но ако намеря нещо подобно на по - добра цена, ще забравя фрейма за секунда.  :)

Offline SpppS

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 56
Колеги някой имали впечатления от слюдите за 900 как стоят, имали някаква разлика освен визуалната от трите. Аз съм с оригиналната и хич не ми допада завихря право в каската и едно неприятно свистене особено на около 140 -150 км, дали ще има разлика. Наложи ми се да покарам доста без слюда и яйце (малко нейкед) и мога да споделя, че нямаше подобно завихряне нямаше, освен че струята те удря право в гърдите и ти изптръпват ръцете при по продължително каране. Замислил съм се и добре ми изглежда с подобна слюда гледах обява на един Гръцки мотор визуално и се чудя коя е от трите. Можеби колегата ги е виждал и може да сподели каква е разликата. За киловете ако е до напасване мисля че не е толкова проблем а на живо визуално ако някой има впечатления, че и без това моя мотор е с доста разлики, но ми харесва и той как стой на снимката, ако е същия.     

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Въпросната слюда е дабъл-бабъл или нещо подобно, но не се сещам някой от нас да има такава.
Колкото до кила, от тези сливенските имаше доста разминавания и бая играчка трябва докато паснат, но за сметка на това на околовръстното ги правят, че и по евтини  ;)

Offline SpppS

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 56
Дали имаш на някакви контакти или ориентир къде на околовръстното?

Offline HellMan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 120
Корекция на поста: 3VD и 4TX със заменяеми слюди ли са?
« Last Edit: September 15, 2015, 19:38 by HellMan »

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2271
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
На всички ТДМ-и, слюдите са различни.
« Last Edit: September 16, 2015, 07:39 by Ради Райков »
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline kokoVmaxa

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
  • Няма невъзможни неща - Всичко е въпрос на желание!
    • RBT Custom motors
 - Нека да използвам темата и да ви уведомя за някой неща които са в процес на работа:

 Carbon-Cover предпазни капачки за трите капака на Двигателя + Капак на веригата ( преден ляв , преден десен , заден десен , заден ляв - верига ) - до края на Октомври ще има Матрици за тях , тоест всеки който желае такава "екстричка" ще може да се обзаведе за новия сезон
 Спойлери - Имате спойлер който желаете ( Добавка , Кил или допълнителни страници ) можем да ви изработим - като трябва да отбележа , че за поръчка от 3 или повече бр/комплект матрицата е безплатна


 D&M Motorsport - Carbon&Fiberglas motorcycles parts 
 Работим с четирите основни вида материали - Карбон , Кевлар , Стъклоплат ( тъкан стъклотъкан ) , Стъкломат ( това е най-евтиният материал който принципно се отбягва освен ако не е за най-ниската цена за спортни цели и кратка употреба )
 
Yamaha TRX850'97 APRILIA RS4 125'15Ducati 748SP'02 BMW F800S'08 BMW S1000RR'15

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal