ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Продавам TDM 900 2005-a година, черен, около София  (Read 1396 times)

Offline Me4o

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 93
Здравейте другари и другарки,

Продавам си 900-та, с номер 2 от рекорда :) Година на производство:2005 (с черната рама).
Пробег:около 70 000 (ще погледна и ще напиша точните километри по-късно).

Мотора е оборудван със всичко, което е необходимо за дълъг път: стойки за три куфара + подсилващата разпънка, скотойлер, подгрев на ръкохватките, извод 12 волта, ролбари от луис (sw motech), винтили на 90 градуса, добри гуми БТ023 (има още километри в тях, смених ги преди Русия), нов акумулатор, туристическа слюда (оригиналната я пазя и си върви с мотора), шумни гърнета, оригинални гърнета в отлично състояние, гардове на ръцете, сменени ръкохватки на съединителя и спирачката (ще дам и оригиналните, + няколко запасни), K&N въздушен филтър, допълнителен уред показващ напрежение на акумулатора, температура, часовник. Вероятно пропускам нещо...
Към мотора ще дам двата странични куфара на Kappa (това е модела - https://motoboom.bg/catalog/motorcycle-top-cases-luggage-carriers/motorcycle-top-cases-luggage-carriers-kappa/motorcycle-side-cases-kappa/kappa-k-961n-monokey.html), но ще си запазя топкасата, тъй като ми е подарък от групата.

Цена: 5200лв. При сериозен интерес - за членове на ТДМ България е възможен коментар.

Мотора е поддържан безкомпромисно единствено и само при Иво в Божурище. Не е падал никога!

До края на седмицата ще кача и снимки, за да е пълна обявата.
« Last Edit: March 04, 2021, 13:25 by Me4o »

Offline Garfi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
Колега продаде ли мотора? Снимки нещо може ли да ми пратиш. Обади ми се на 0886888468  :)

Offline Me4o

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 93
Привет и благодаря за интереса.
Мотора за момента е запазен и вероятно другата седмица ще го прехвърляме.

Offline Vlaad

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 416
Колега продаде ли мотора? Снимки нещо може ли да ми пратиш. Обади ми се на 0886888468  :)

Ако имаш интерес за 4ТХ, пиши. :)

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Колега продаде ли мотора? Снимки нещо може ли да ми пратиш. Обади ми се на 0886888468  :)

Ако имаш интерес за 4ТХ, пиши. :)
Ако не се лъжа, май втори не му трябва  ;)

Offline Me4o

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 93
ПРОДАДЕН. Честито на новият собственик, още милион безаварийни километри да му навърти.
Хубавото, е че мотора остава в групата :)

Offline Bogitaba

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
Благодаря за пожеланията Меч  ;D

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal