ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Пластмаси  (Read 216 times)

Offline Yavor S.S.

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
Пластмаси
« on: February 12, 2024, 09:30 »
Колеги здравейте,

Някой знае ли дали има разлики в панелите в моделите с датчик за гориво и моделите с датчик температура на водата. Панела около таблото е ясен, обаче веднъж седнах на един от новите и ми се видя по-тесен от моя, който е от старите(със температура на водата). Отделно на скоро едно момче седна на моя мотор и каза че е по-голям от неговия, което е на практика същото впечетление като моето. Притеснявам се да не би да взема и да се окаже като монтирам някакъв проблем.

Благодаря и поздрави!

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Re: Пластмаси
« Reply #1 on: February 14, 2024, 11:48 »
Драсни някакви размери и някой колега с 4 ТХ може да сравни.
Не знам да има разлика, но знае ли човек  ;D ;D ;D

Offline Yavor S.S.

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
Re: Пластмаси
« Reply #2 on: February 16, 2024, 08:28 »
Не съм в страната... Няма да стане скоро с размерите :D
Понеже търся, оглеждам някви части викам ако някой знае докато съм тук да ги поръчвам да идват :D
Благодарско и поздрави!

Offline apollo11

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 976
Re: Пластмаси
« Reply #3 on: February 18, 2024, 09:05 »
Аз за размери не знам, но е много субективно ало кормилото е различно... същото е и с цвета...
Гугъл  нищо не казва по тоя въпрос
..всичко излоза за 4тх след 96

Offline Yavor S.S.

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
Re: Пластмаси
« Reply #4 on: March 04, 2024, 10:48 »
Ами реших да не предприемам този риск.
Въпреки че се отказах от пластмасите, крашбарите му много ми харесаха, ама не са налични и не знам от къде да си намеря такива. В един полски сайт намерих но не са в добро състояние, а не искам да ги възстановявам. Някой дали е срещал по сайтовете нови такива?

https://www.olx.ro/d/oferta/yamaha-tdm-4tx-IDhZsQU.html?isPreviewActive=0&reason=extended_search_extended_category&sliderIndex=1

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2265
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Re: Пластмаси
« Reply #5 on: March 04, 2024, 20:34 »
Ами реших да не предприемам този риск.
Въпреки че се отказах от пластмасите, крашбарите му много ми харесаха, ама не са налични и не знам от къде да си намеря такива. В един полски сайт намерих но не са в добро състояние, а не искам да ги възстановявам. Някой дали е срещал по сайтовете нови такива?

https://www.olx.ro/d/oferta/yamaha-tdm-4tx-IDhZsQU.html?isPreviewActive=0&reason=extended_search_extended_category&sliderIndex=1

Нека да се придържаме към досегашната практика и да пишем във всяка тема само по нея.
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal