YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Подобрения

Ролбар за TDM900

(1/11) > >>

Kurshumov Yordan:
Добър ден /вечер на всички...... Аз съм на Куршумов брат му и възнамерявам да си поръчам ролбар за звяра. Това което намерих е Полско и в момента водим комуникация с него за цени и доставка. Цената му в eBay е 95 паунда с 18 доставка, но мисля, че ще успеем да договорим по-ниска, съобразена с количества ако има такива разбира се. Моля всеки да пише за да може да се цитират бройки на продавача. Прикачам няколко снимки с, които да се добие представа за какво иде реч.

Ради Райков:

--- Quote from: ThunderBolt on January 13, 2020, 16:39 ---Добър ден /вечер на всички...... Аз съм на Куршумов брат му .

--- End quote ---
Що веднага с лошо почваш, тука нема да заплашваш ей  ;D ;D ;D ;D ;D

А онези румънските гледа ли ги?

Kurshumov Yordan:
Г-н Райков...... Аз не съм много лош човек ама щом казваш, че с лошо почвам с лошо да е..... Все пак трябва да кажа кой съм понеже nickname - а ми е под прикритие... Хаххаха..... Ако говорим за "онези" румънци те не искат да правят повече. Гледах какви ли не къде ли не и тези ми харесаха що годе като предпазна ярка на мотора, спойлерите и водача.....

Dichetoadvrider:
Kurshumov Yordan имам адрес във  UK ими излиза 5 паунда до БГ напиши ми линка на обявата  във ebay и като се съберете повечко хорица ще се договорим с англето...

Dichetoadvrider:
Видях за 900 -те на Кappa,Givi,Heed,Sw Motech, Rdmoto( RDmotoCF35) това са марките

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version