YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Подобрения

Комуникатор в каската?

(1/10) > >>

Vlaad:
Здравейте,

От скоро си взех нова каска, а в нея се оказа, че има място за блутут система за комуникация.
Канали за кабелите, отвори за слушалки и микрофон, още 2 за батерия и още нещо, че дори и специално обособено място за контролната джаджа с бутоните. Оказа се, че е за точно определен модел, който се монитра много приятно и всичко си идва на мястото. Цената му обаче малко не ми харесва - 350 лв.
Та се замислих, имам ли изобщо нужда от подобно нещо, защото когато карам, не ми се говори с някой по телефона, а в група с още някой с подобна джунджурия ми се случва още по- рядко да карам.
Обаче пък ми се слуша музика.
И тук идва въпросът ми. Струва ли си подобна инвестиция или да си набутам слушалките в ушите, да си увия кабела около врата и да не се занимавам с глупости?
Споделете мнения, ако ползвате нещо подобно, пък и ако имате нещо от типа "направи си сам"

Николай 'Goose' Иванов:
На мен специално интеркома ми спестява доста болка в бъбреците ... :)

apollo11:
Има и други варианти..ти си предполагам с нолан, системата им Х ком е по-скъпичка..
П.с.
Определено си струва като удобство

Веселин Куршумов (Ротко):
Ако искаш само музика, има и други варианти.
И аз съм мислил за разговорни системи. После реших че още едни батерий не ми се зареждат. Докато карам не ме интересува телефона, а с половинката си говорим само като се движим  бавно.
В каските съм монтирал говорители, а на мотора имам качено радио с МР 3.
 8) 8) 8)

Vlaad:

--- Quote from: Веселин Куршумов (Ротко) on December 10, 2018, 22:45 ---В каските съм монтирал говорители, а на мотора имам качено радио с МР 3.
 8) 8) 8)

--- End quote ---

Може ли малко подробности за това?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version