YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Подобрения

Какво ще направя по мотора си?

(1/6) > >>

graveyard:
Отварям тази тема с цел не само да не забравяме любимите си машини през зимния сезон, а и да раздвижа малко обстановката във форума. За да ни бъдат благодарни през времето, когато им се наслаждаваме, нека се погрижим за тях подобаващо, когато времето не позволява каране.
Аз лично имам за цел няколко неща:
1. Да укрепя стойката на топ касата, тъй-като оригиналната за TDM 900i през летния сезон успях да я счупя 2 пъти. (Когато успея в това начинание ще пусна и снимки.)
2. Ще обърна внимание на светлинната индикация на топ-касата. (Когато намеря време и ресурс, ще заснемя някои ключови моменти)
3. Подмяна на някои консумативи като: масло в предницата, спирачна течност, антифриз, накладки и т.н.
4. Едно обещание: Да не пропускаме всяка възможност за каране, дори и в по-студените и слънчеви дни  ;)

Надявам се да има по-интересни цели за постигане и повече споделящи със снимков материал и описание .... ;)

Павката:
Аз мисля да си го карам и да си го гледам, когато ме затрупа снега.
 и по някое време ангренажна верига :-)

Charli:
привет на всички  :) , мисля да си слагам светлоотразителни ленти на джантите . намерих си долу горе модел http://www.mad-moto.com/index.php?go=view_product&ID=1469    но ми се иска да пише YAMAHA TDM  на тях .Та въпроса ми е дали някой е виждал нещо подобно някъде да се продава, или някой да познава човек който се занимава с такива проекти

fena:
Ако не се бъркам Ганчо от Пловдив имаше подобни работи на джантите. Някой от майните може да ти свърши работа.

Веселин Куршумов (Ротко):
Виждал Сум такива в ибей, мога да поръчам ако искате

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version