YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Общ форум

Бъдещ колега

(1/3) > >>

Mortyto:
Здравейте на всички,

Продадох си мотора с идеята да си взема друг, който да е удобен за по-дълги преходи, така да се каже шосейно ориентирън адвенчър. 
Гледах разни Трансалпи, V-strom-и. Но все не мога да намеря моя мотор.
Вчера мой приятел, който е в клуба ме викна да направим една обиколка от Пловдив до Крънското ханче, Стара Загора и обратно в Пловдив.
Понеже нямам мотор, той ми предложи да карам старият му  TDM 850, а той да се кефи на 900-ката която си купи преди няколко седмици.

Еми точно тук се промениха нещата и спрях да гледам всякакви други мотори. Очарован съм от комфорта, возията и лекотата с която се кара този мотор.
Само да спомена че старият ми беше Хонда Хорнет 600 и на дълъг път направо ми се проплакваше.  Като ръст съм 170см, идва ми леко височък, но мисля че с корекция в седалката ще станат нещата.

Та, от снощи, и днес цял ден, ми изтекоха очите да четa рецензии, да гледам обяви и тн.  Насочил съм се към TDM 900 понеже е малко по-лек от 850-то, инжекцион е, и не гори уж масло според това което четох и съм чувал.

Една обява определено ми хвана окото, но ме притеснява, че е от салон и мотора предполагам няма да има никаква история.
Пускам линк на обявата, някой ако е ходил да го гледа този мотор, да каже мнение, заслужава ли си да се разкарвам да го видя:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=51675154378089900

Ако вие знаете някоя добра 900-ка, която си заслужава, също ще се радвам да коментирате,  за да си намеря моя ТДМ. :)

Веселин Куршумов (Ротко):
На снимките изглежда много хубав мотора.

apollo11:
 Е го де е Кюстендил...ако ти е мерак, ходи го виж мотора!
Добре е дс имаш няколко резервни оферти,щото на живо може да не твоят мотор ;)
Тоя от обявата е с Абс, изпробвай го,че е проблемен (поне по англоезичните групи)

legio:
Мотора от обявата не е с АБС (проверено) и съвета ми е първо да покараш 900-ката, преди да я купиш, защото поведението и не е точно, като на 4ТХ 850. Успех! :)

Ради Райков:

--- Quote from: legio on March 28, 2023, 21:16 ---Мотора от обявата не е с АБС (проверено) и съвета ми е първо да покараш 900-ката, преди да я купиш, защото поведението и не е точно, като на 4ТХ 850. Успех! :)

--- End quote ---
Светльо е прав.
Мотора изглежда много добре, но не е с АВС и поведението им е различно, но упревлението е сходно.  :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version