YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Общ форум

Каски Шуберт C3 или C4

(1/2) > >>

apollo11:
Давайте мнения за двете каски..
Нещо съм запомнил че Ц3 е по добрата, но не помня що тей помня   ;D

Веселин Куршумов (Ротко):
Ако е Шуберт, защо не погледнеш модела Е1 ?
Райков има такава, модуларна + козирка.

apollo11:
Всичко опира и до цената ;)

Веселин Куршумов (Ротко):
Нова или втора употреба? Колко е тавана?

Kris_inc:
C3 е хубава каска, но ако си вземеш комуникацията към нея седи малко странно, защото е като яка под каската, а при C4 всичко е вградено в самата каска и е доста удобно. C4 реално има 3 модела - C4, C4 basic и C4 pro. Само C4 не я препоръчват, защото е с различна форма и много от хората са се оплаквали от нея. След това Шуберт и правят ъпдейт и формата на C4 basic и C4 pro става отново като на C3. От Май месец имам C4 pro и съм доста доволен от нея. Супер безшумна е, вътрешността е от някакъв супер приятен на допир материал, а комуникацията също е много добра, като заради голямата си батерия 1100mah работи над 30 часа с един заряд на батерията при режим на слушане на музика. При говорене по телефона се чува кристално и от двете страни, защото има активно шумопотискане. Май месец я хванах на някакво намаление в FC-moto и ми излезе малко под 1200 лв. в комплект с комуникационната система. Чудех се и за новият модел C5, но там цената на фабричната комуникация ми се стори безумна(650 лв.) и затова се спрях на C4 Pro.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version