YAMAHA TDM БЪЛГАРИЯ > Мероприятия

Мнооого късно Мото Родо

(1/3) > >>

Веселин Куршумов (Ротко):
Тази година малко позакъсняхме. И все пак ми се иска да разпъна поне веднъж палатка.
За тези които проявяват интерес идеята е следната. Ще дебна времето след 10 Ноември за " по-топъл " уикенд. Гоним нощувки в ниското ( в полите на Родопите задължително ) заради времето. Приемете че първата нощувка ще е около Пазарджик, а втората около Крумовград примерно.
За да знам все пак дали няма да остана сам, искам да знам има ли сериозни които ще понесат това заедно с мен.
Ще издам само, че ще преминем през Фотиновски проход, който не е в много добро състояние...  8)

Ради Райков:
Ммм, недей през Фотински проход, много прахоляк и ако са повече от 3 мотора ще е гадно.
Таз година и на третия мотор му беше неприятно и трябваше да оставя бая разстояние.
А дали ще се включа, то зависи от датите и шефките вкъщи  ;D 8) ::)

Judas_Priest:
Ако прогнозата за 10 градуса по-надолу от настоящите 25 се сбъдне всичко ще е точно.
Тъкмо няма да се потим по камънаците, нали адаш :-)
Като гледам какъв маршрут, пардон трасе, подготвяш аз май трябва да подготвям малкият TDM.

apollo11:
За палатка надали, но за едно късно родо може да успея да се класирам..знаете че е трудно при мен с дългосрочните плниве
П.с.
Ако Райчи ме приюти,може и праз да му взема..

Веселин Куршумов (Ротко):
Това Мото родо ще е освен много късно, малко по-хладно и някак по-диво. Целта тук няма да са бързите и гладки пътища. Идеята е да посетим някое забравено място ( като Фотинския проход ). Да караме по по-неизвестните пътища ( не говорим за черно и офроуд ) Да обядваме кой каквото си донесе и където си намерим да седнем и да спим където е равно и може да опънем палатки.
През последните години се научихме на комфорта на чаршафите и лукса на масите.
Сега, ако ме последвате ( на прахоляка обещавам и аз да се изцапам ) ще си направим малко приключение.
п.п. Райков, ако те пуснат и те е страх да се нацапаш, ще те пуснем първи ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version