ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: ТДМ България - есенна среща - Рибарица 2015  (Read 32876 times)

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2282
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Аз съм с вас мслено почти всеки ден момчета...
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1680
За всички които имат възможност да тръгнат в петък преди обяд:
Среща 10:00 часа на бензиностанция Шел(срещу джъмбо) на Ботевградско шосе, тръгване в 10:30 часа.

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
и след това на всеки 5мин тръгва нова група  ;D ;D ;D  и така до 19ч
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline ivobivo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 162
  • Мотор - GSX 750F и вече бивш TDM 900A
Момци, TDM-а най-накрая го взех с новия K&N филтър и върви на пушка без да прекъсва  ;D

Ние с жената сме за събота и мисля да тръгваме по същото време (10:30-11:00) от София, но ми се върти минаване през подбалкана и Беклемето за по-напряко...някой навит има ли за компания  ::)
КАСКА оставена на пътя означава  "СПИРАЙ и ПОМАГАЙ"

Мотоциклета е най-безпощадното превозно средство.

Offline ivobivo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 162
  • Мотор - GSX 750F и вече бивш TDM 900A
Приятели, мога да ви уверя, че с Диди супер се забавлявахме и прекарахме чудесно. Организацията беше на ниво и другия път се надявам да се включим и в груповото каране. Поздрави на всички и до нови срещи :D
КАСКА оставена на пътя означава  "СПИРАЙ и ПОМАГАЙ"

Мотоциклета е най-безпощадното превозно средство.

Offline Rossosin

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 113
Благодаря на всички за приятното изкарване надявам се скоро пак да се съберем.
Специални благодарности на хората които ми помогнаха ...списъка е дълъг от което следва че имам много да черпя
Слагам линк към Моите аматьорски снимки за които желае :)
http://tranzit.dir.bg/load.php?id=iP4Wt1nmIqoY1csT2440605
ТДМ 900 3VD in my heart :)

Offline Patrikoff

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
Поздрави и от Исперих изживяването беше прекрасно благодарности на организаторите

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1680
Радвам се, че сте се забавлявали и всичко е било наред.
 :) :) :)

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Много малко отзиви, не изтрезняхте вече :-)
Аз ше си кажа, нищо че уж се водя и аз от организаторите:
Браво на Ради! въпреки, че не пропусна да си махне главата и двете вечери всичко беше прекрасно.
Хареса ми идеята с готовото меню, това спестява безкрайно чакане и лудница в кухнята. Сигурен съм, че има и недоволни, но все пак все още правим експерименти и трябва да да се преглътнат някои незгоди, за да се изчистят за следващата сбирка.
Разходката и километрите в събота бяха перфектни и според мен трябва да се въртим около тази схема - 30-40км макс. Пак да кажа ставаме все по-добри и колоната направо изкърти Тетевен. Надявам се да не забравя за инструктажа следващия път, моя грешка извинявам се.
за музиката, вече имаме наблюдения с и без ди джей,  всички ди джеи или само един. Така, че всеки ще каже, даже може и анкета да пуснем кой как му харесва най-много. Аз лично не се изкефих на хаоса в събота, разбирам, че всеки има желания, особено като прекалите с алкохола желанията стават страшни, но е хубаво малко да се мисли. Не може току що са станали 20 души да играят хоро и ти да им пуснеш следваща песен да си нарежат вените. Точно това стана в петък. За съботата само ще вметна, че ако някой от нас се навие да диджейства се жертва в името на групата и наистина трябва да не позволява достъп до музиката, особено след 00.00ч  аз показах моето виждане сигурен съм, всеки има различно, важното е че ви изпотих здраво и както каза Дядо Цанко започваме да изравняваме везните пиене-танци :-):-):-)
Друго нещо, за което се сетих относно въртенето на организациите, не съм против, просто много ми хареса лятото на Кърпачево и ми се искаше поне още няколко срещи да са там...
не се сещам за друго, айде почвайте обратното броене за зимната сбирка ;-)
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Николай 'Goose' Иванов

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
  • LZ1GSE
    • Il grande idiota
Да вметна нещо и аз - трябва да правим малко по-сериозен инструктаж на персонала за зареждането ... срам и резил, в събота (така де, в неделя) свърши бирата :-) Иначе организацията беше на ниво, дори и половинката ми не можа да каже нищо срещу нея, а тя обикновено има доста дар-слово по подобни теми :-)
In God we trust, all others must submit an X.509 Certificate

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1680
Попитах в неделя защо свърши бирата и отговора беше:
"15 каси и 7 кега заредихме в петък след обяд, съжалявам!"

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1680
Ето и отговора от хотела след моят благодарствен мейл за това, че ни изтърпяха:

Здрасти Ради,


всичко е наред, не се притеснявай.

Платено е всичко, радваме се, че сте прекарали добре, на нас също ни беше забавно. Разчупихте еднообразието от посетители :)


Ще се радваме пак да ни посетите!


Поздрави,

Сашо

Offline AIWA

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 81
Браво момчета. Ради вдигна рейтинга на софиянци. Ако ротния продължи да не идва на сбирките, аз се сещам кой е зам. ротен. Благодарности на всички свързани с организацията. А това че от хотела са доволни от банда мотористи е своеобразен прецедент според мен. Поне друг път ще си знаят за бирата. :D

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2282
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Ма той Ради си знае урока, аз затоу не се притеснявам че ме няма...
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Румен Тодоров

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
     Здравейте и от мен ( Дядо коледа ) нека да изкажа и аз моето мнение по повод срещата !
  Първо , срещата  беше добра , но беше най ЛОШАТА от предишните три на които съм присъствал!!!Беше прекалено скъпо като-
хотел и като ресторантиорство ! ОРГАНИЗАТОРИТЕ трябва да защитават интересите на членовете на клуб ЯМАХА ТДМ ,а не на хотелиерите ! Ако не скоро членовете на клуба ще останат наполовина а даже и по малко !!!
Второ -организаторите -Ради ,толкова може -толкова прави !
Павката -като организатор -слаб ! като дижей-НУЛА  много аларма -малко музика !
За мотопрехода - никакви инструктажи, никакви разяснения! от страна на водещите колоната - естествено че  ще има нарушения !Но въпреки това много добре и без -инциденти !!!
 за Ротния , не триябва да го упреквате - тоѝ винаги си върши работата добре и докрай !!!
 п.с/ искам Ради и Павката да не ми се сърдят ,а да погледат нещата от по външния кръг на групата .
      привет -румбата !

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal