ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.  (Read 25546 times)

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #90 on: July 19, 2015, 21:44 »
И аз се прибрах и вече съм на работа  :o
Благодарско на Цанко и всички, които помогнаха за организирането и се грижиха за нас през цялото време.
Прекрасна сбирка, без забележки за мен...аааа само една ама тя професионална - ДиДжея звучеше потресаващо зле хахахах

П.С. Понеже прочетох разни постове, с риск да го приеме Стефан като заяждане, само за информация:
1. тези сбирки се правят с желанието и помощта на всички от групата
2. всеки идва с ясната идея, че се налага понякога да се правят компромиси във всяко отношение
3. всеки е свободен да избира дали да идва или не, съобразявайки се с малко и прости правила

И конкретно по случая: Цанко не е длъжен да дава обяснения за независещи от него ситуации, от него се иска да реагира и настани хората, което той направи прекрасно. И изобщо няма никакво значение кой в коя къща ще бъде. Не сме на курорт в 5 звезден хотел за да се оплакваме. Другото, което е редно да се направи при отказване от резервация, е лично обаждане по телефона до организатора, а не писане във форума. Не всеки гледа постоянно тук. Имаше и други, които отпаднаха в последния момент, но си направиха труда да се обадят по телефона. Постоянно имаше рокади в стаите. Случват се такива неща, никой не е застрахован от непредвидени ситуации, и последното нещо, което трябва да прави е да се оплакваме и да мрънкаме за глупости. Пак казвам, Цанко заедно с Нина, децата му и помощници му се справиха брилянтно, без да напрягат никой излишно.
Стефане ако мислиш, че организацията и адекватното реагиране по време на едно такова събитие е лесно, никой няма ти забрани да организираш следващата сбирка.
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Божидар София

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #91 on: July 19, 2015, 22:35 »
Напълно подкрепям написаното от Павката...
Не е важно колко дни имаш в живота,а колко живот в дните....

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #92 on: July 19, 2015, 22:43 »
Божо, супер е трейлъра. Само смени Е с ЕТО - Ето, това сме ние :)
« Last Edit: July 19, 2015, 23:54 by Arcki »
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline graveyard

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • Yamaha TDM 900i
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #93 on: July 19, 2015, 23:38 »
Скъпи приятели, отново прекарахме една незабравима среща благодарение на организаторите и не само! Не забравяйте, че без всички вас тази прекрасна сбирка нямаше как да се осъществи! И не на последно място благодаря на всички, които успяха да запечатат всеки интересен миг и ще го споделят с останалите! Те си знаят кои са  ;)

Равносметката: Перфектна организация във всяко едно отношение (настаняване, безкраен купон и незабравими моменти)

Благодарности още веднъж за всичко и на всички !  :) До нови срещи !  8)
ГАЗТА е за готвене, НАФТАТА за отопление, а БЕНЗИНА за каране!!!

Offline Николай 'Goose' Иванов

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 554
  • LZ1GSE
    • Il grande idiota
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #94 on: July 20, 2015, 07:24 »
Само аз ли не виждам на снимките рейса на Ротко? :D
In God we trust, all others must submit an X.509 Certificate

Offline AIWA

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 81
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #95 on: July 20, 2015, 07:26 »
 Още двама, прибрали се усмихнати и положително заредени, заради всички вас и най- вече фамилия Петрови, които ме накараха да се почуствам като германски турист на "all inclusive". За тези, които не успяха да присъстват ще спомена как станахме свидетели на отлична организация, включваща от персонално настаняване и превоз, мекици за закуска и полицейски ескорт,  до DJ, фолклорен ансамбъл, гайдар, кметска реч, нощна охрана на моторите и куп други "дребни неща", които останаха за сметка на организаторите. Поздрави и до нови срещи.

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #96 on: July 20, 2015, 13:55 »
Голямо хвалене на тая организация, мн. готини снимки гледам, изкарали сте си както винаги чудесно , ама ....... стига сте дразнили тези които не можаха да присъстват ;) (това разбира се в кръга на шегата)
В края на всяка сбирка щеше да се обявява дата и място за следващата ..... ? Има ли яснота къде и кога ще е есенната такава ?
Поздрави на всички - respect again ! ! !

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #97 on: July 20, 2015, 13:57 »
В края на всяка сбирка щеше да се обявява дата и място за следващата ..... ? Има ли яснота къде и кога ще е есенната такава ?
02-04.10.2015 в Рибарица, за повече подробности след седмица  ;)

Offline ДЯДО ЦАНКО

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #98 on: July 20, 2015, 21:54 »
Благодаря на всички, които успяха да отделят време и пари за да бъдем заедно.
Радвам се, че се получи добра сбирка.. Доволен съм , че местните хора ни харесаха и сме добре дошли за нови срещи. Според тях страшните рокери се оказаха много интелигентни и весели хора.
Липсваха ми някои приятели от групата, но какво да се прави - такъв е животът.
Съгласен съм със забележката на Павката.  Само този, който е организирал подобно събитие, може да разбере за какво става въпрос.
Не съм искал да обидя или пренебрегнал никой. Смятам, че организатора трябва да решава проблемите, а не да мрънка и да ги споделя с другите.
Безаварийно каране на всички и до нови срещи. ;D ;)

Offline Иво Георгиев

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
  • Пред винкела всички сме равни
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #99 on: July 21, 2015, 16:09 »
Благодарим на Цанко за прекрасното посрещане и организация на сбирката в Кърпачево. И на всички от TDM групата за топлото посрещане на двама нови почитатели на TDM от Перник, поздрави на всички и до нови срещи!!!

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2270
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #100 on: July 21, 2015, 17:03 »
Перник никога няма да бъде пак същият...
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Иво Георгиев

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
  • Пред винкела всички сме равни
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #101 on: July 22, 2015, 13:15 »
Сигурно не се знае  ;)

Offline veslenze

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Правим каквото трябва, а да става каквото ще !
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #102 on: July 23, 2015, 00:22 »
Нинкаааааа......Цанкооооо...... СТРАХОТНИ СТЕ!!!Поклон и Аплодисменти за ВАС и това, което направихте за всички нас! Беше топло, сърдечно искрено и незабравимо!Беше ФАНТАСТИЧНО!!! БЛАГОДАРИМ!!! Веси и Ангел - Божурище
Ангел и Веси- Шарените гащи :)
Божурище

Offline Николай 'Goose' Иванов

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 554
  • LZ1GSE
    • Il grande idiota
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #103 on: July 26, 2015, 10:41 »
Жестока излагация ... една седмица след събитието и никакви снимки във форума ...  ;D
In God we trust, all others must submit an X.509 Certificate

Offline RADKO-PIRATKO VIP

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 96
  • Вече без TDM, но с Yamaha XT1200Z и Honda FT500
Re: ТДМ България - лятна сбирка 2015г.
« Reply #104 on: July 28, 2015, 00:39 »
Ето малко снимки и от мен 8) :P ;) http://tranzit.dir.bg/load.php?id=VkGq6506usKV032K2377914

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal