ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Състоянието на пътя София-Петрохан-Монтана  (Read 1327 times)

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Имам нужда от малко инфо за пътя през Петрохански проход. Ако някой го е карал скоро, инфото ще ми бъде полезно. Предстои ми пътуване към Видин, а по този път не съм минавал никога. Ще пътуваме с 2 мотоциклета и кола, така че трябва да знам къде отивам. :)
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Kris_inc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
  • Kawasaki Versys 1000
Привет,

Миналата седмица минах точно от там  и пътят е приличен. Голяма част от Петрохан е чисто нова от страната на София, но като се започне спускането към Бързия има малко дупки и пясъци https://goo.gl/maps/4A5BYNFonAxNvoBz5 ето в тови участък, но с леко повишено внимание не е драма.

Монтана-Видин е в прилично състояние - не е уау, но не е и зле. Има голям трафик от тирове и на хората с колата няма да им е най-готино. Подгответе се и с малко търпение на Дунав мост 2, защото от всички кабинки работи само 1, но поне там са вкарали и нашите и Румънците и има само 1 проверка.

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Казваш малко дупки, звучи добре.
Надявам се да не е пълна драма за да не ми мрънкат. Относно трафикът, то е ясно че ще догонват.
Има ли друга алтернатива ако има много коли на моста?
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Kris_inc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
  • Kawasaki Versys 1000
Не е драматично, има само няколко големи дупки, просто трябва да се внимава в този участък, защото има и пясък на някои от завоите. За границата не зная дали има алтернатива, но като цяло не е страшно, особено ако минете по-рано. аз минах към 9.30 сутринта и имаше 5-6 коли. Не зная дали си карал скоро в Румъния, но имай предвид, че ако опитваш да караш в ограниченията някой ще те сгази.

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal