ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Продавам TDM 900, 2005 година - перфеткно състояние  (Read 1585 times)

Offline Me4o

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 93
Здравейте приятели, продавам си мотора - Yamaha TDM 900, 2005-а година (черната рама).
Все още не съм пускал обявата публично, с надеждата да отиде при някой познат, който ще се грижи за него като мен :)

Yamaha TDM 900, произведен 01.02.2005 година, купих го миналата година 02.02.2016 на 25000км, нов внос. Каран е един сезон само от мен, като му навъртях около 17000км. Няма падания, охлузвания, чуквания и т.н.
Пробег - около 42000км. Довечера ще потвърдя точно колко е пробега.

Мотора е напълно оборудван и е готов за каране, следва списък с подобренията направени от мен:
1.Чисто нова стойка за странични куфари
2. Стойка за топ каса, със разпънката
3. Чисто нови странични куфари Cappa 44 литра всеки (0 км пробег, още са в найлоните)
4. Топ каса
5. Ойлер (купен е нов след като взех мотора)
6. Подгрев на ръкохватките
7. Ролбари SW Motech, монтирани и недокосвали земята (пу-пу)
8. Ветробранници на ръкохватките (чисто нови, чакам ги да пристигнат)
9. Комплект отворени гърнета. Монтажа е направен така, че оригиналните се слагат за минути. Оригиналните гърнета нямат никакъв удар.
10. Извод за 12V.
11. Чисто нови гуми на около задната е на около 10 000 км, предната на около 5к.

Технически параметри:
1. Маслото е сменяно със Бардал според предписанията. Естествено не съм долял грам масло.
2. Нови накладки навсякъде
3. Обслужени колове (в края на миналия сезон)
4. Единствената забележка която има мотора, е че ангренажната верига притраква след като загрее. Подозирам, че е обтегача, който ще бъде сменен съвсем скоро.

Цена - 7500. Намира се в с. Бистрица (до София). Тел. за връзка - 0888 588 220.
Снимки ще кача най-рано утре.
За ориентир, снимката долу е от миналата година. когато го взех.

« Last Edit: March 01, 2017, 13:13 by Me4o »

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal