ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Група във фейсбук за ТДМ  (Read 7846 times)

Offline Dichetoadvrider

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
  • ямахаянемаха TDM 850
Група във фейсбук за ТДМ
« on: March 26, 2015, 22:42 »
Здравейте! имам предложение молба към администраторите на форума да се направи група във фЕЙСБУК за превържиниците на модела ТДМ Общодостъпна група или Затворена група има опции: Участници Събития Снимки Файлове така когато има събитие ще се знае колко човека ще присъстват на него

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Dichetoadvrider

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
  • ямахаянемаха TDM 850
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #2 on: March 26, 2015, 22:57 »
Здравей Arcki това е страница не е група направете група по добре е вижте подобна група https://www.facebook.com/groups/827224607334887/

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #3 on: March 27, 2015, 07:40 »
Аз не мисля че има смисъл от това.
Ако някой иска да разбере за събитие може да намери инфо и тук и в страницата ни.
Какво ще спечелим от тази Феисбук група?
Какви са плюсовете и?
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #4 on: March 28, 2015, 15:13 »
Здравей Arcki това е страница не е група направете група по добре е вижте подобна група https://www.facebook.com/groups/827224607334887/
В името на добрия тон , простетьи моля, за предходния ми коментар :) (който не се вижда вече :) )

И за да е по темата ... конкретната група явно е разрастваща се поне за сега , понеже ми се видя, че е с един администратор и вече 4 бр. членове . Та в реда на мисли,  нашият форум тук е доста по-масово явление  ;D ;D ;D ;D
П.П. ... препоръчвам горещо конкретната ФБ-Група ... има мн. весели снимки и коментари към тях.  ;D ;D ;D ;

Offline Dichetoadvrider

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
  • ямахаянемаха TDM 850
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #5 on: March 29, 2015, 11:29 »
отговарям конкретно на Веселин Куршумов (Ротко) групите във фейса са 2 общодостъпна група ,и затворена група.. общодостъпна (Всеки може да вижда групата,участниците й и публикациите им.. затворена( Всеки може да намира групата и да вижда кой участва в нея.Само членове могат да виждат публикациите)

Не ви се натрапвам просто преценете дали има нужда от група

Offline Николай 'Goose' Иванов

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 554
  • LZ1GSE
    • Il grande idiota
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #6 on: March 29, 2015, 12:54 »
Според мен нужда от група там няма - прекалено много се пръсваме така. Достатъчна е една страница, на която се постват снимки и се обявяват новите неща, които водят насам. Просто група и форум са взаимно изключващи се - или имаш активност в групата, или във форума, няма смисъл да хабиш ресурс да поддържаш и двете едновременно.
In God we trust, all others must submit an X.509 Certificate

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #7 on: March 29, 2015, 13:23 »
Всичко е наред, всеки има право на мнение и никой няма за какво да се сърди, дори понякога тонът да не е подходящ.
Аз лично смятам че нямаме нужда от такава група.
Имаме сайт, форум, Феисбук страница.
Няма смисъл да правим нови места за нас, и без това трудно поддържаме тези...
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline grus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #8 on: August 04, 2016, 19:46 »
Здравейте колеги. Въпреки изразените мнения направих отворена група във фейса. Предимството е че всеки може да публикува в нея и това което мен лично ме подтикна да я създам е че мога да напиша че след примерно 2 часа тръгвам на разходка до еди къде си. Ако има някой свободен също може да се присъедини. Надявам се че ще се присъединитекъм групата и щи че ще я направим място за диалог на добър тон. Бъдете здрави и карайте внимателно. https://mobile.facebook.com/groups/155395941531377

Offline georgidobrich

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 656
  • TDM 900 2006
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #9 on: August 04, 2016, 21:14 »
Един от плюсовете на фейсбук група е намаля на разходите за хостинг на форума групите и т.н.т.
Наскоро ме "светнаха" от шкода форума че има членски внос точто заради хостинг разходите. Просветляването стана когато попитах защо не мога да качвам мои снимки.
Лично мен форумът ми харесва и така. Нямам желание да се променя.
Дразни ме единствено, че по тази земя има страшно много хубави и  интересни неща за правене, места за посещаване и не ми достига времето да обладая всичко по всяко време.... :)
Наздраве момци и мочиларки :)
TDM 900 2006

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #10 on: August 04, 2016, 22:19 »
Само да кажа че ние вече имаме ТДМ страница във фейсбук...

https://www.facebook.com/Yamaha-TDM-Bulgaria-165964000095678/?fref=ts

Относно форумът, не мисля че сме искали от някой пари за потдръжката му...
Ние сме един различен клуб в който никой не е здължен с нищо и всичко трябва да идва с желание и от само себе си !
Благодаря на онези които правят толкова много за ТДМ България без да искат нищо в замяна...
Мнението ми за още и още страници или подобни е негативно защото размива цялата история и хората се чудят къде да гледат и да се информират.
Във форумът има страница за мероприятия където всеки може да информира щом иска да организира някакво каране.
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline grus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #11 on: August 04, 2016, 22:32 »
Както вече споменах групата е отворена и всеки може да публикува в нея - нещо което страницата не позволява. Второто е че всеки следи ф.б. почти постоянно, нещо което не се отнася за форума, което дава предимство за по- бързото узнаване на дадено нещо от останалите.

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #12 on: August 04, 2016, 23:29 »
А аз си забърсах ФБ, така че се осведомявам от форума и приятели :-P
Но колкото повече (ТДМ-средища),  толкова повече!!!  Както е казал г-н Пух :-D

Offline fena

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 114
  • TDM 900
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #13 on: August 04, 2016, 23:39 »
Харесал съм групите на ТДМ Гърция, Турция и Румъния и там някой като публикува нещо аз съм усведомен на секундата  ( стига да имам нет) а в нашия случай трябва да се ровиш за да бъдеш усведомен за нещо си. Според мен няма да  е излишно подобно нещо.

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Re: Група във фейсбук за ТДМ
« Reply #14 on: August 05, 2016, 07:18 »
Когато човек има нужда намира начин!
Аз твърдо заставам зад мнението си че колкото повече "наши" места има, толкова повече всичко се размива...
Относно това че всеки гледа фб а не форумът, това е въпрос на личен избор и желание!
Темподобни начинания според мен не помагат на форума а го убиват.
Аз отказвам да участвам!
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal