ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Poll

Трябва ли форума да е ограничен само за собственици на ТДМ?

Да
19 (55.9%)
Не
14 (41.2%)
Не мога да преценя
0 (0%)
Не ми пука
1 (2.9%)

Total Members Voted: 34

Voting closed: March 27, 2015, 16:05

Author Topic: Трябва ли форума да е достъпен за всички?  (Read 16452 times)

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Каква е идеята да организираме само ТДМ за срещи, да правим ТДМ форум, а в него да влиза и да пише всеки който поиска ?
Нима във форумите на кучкарите си пишат акваристи ?
Някой да е влизал в агро форуми и там да се говори за настройка на карбуратори ?
Форумите са специализирани, и имената им издават кой в какво.
В мото форума може да се регистрира всеки и без потвърждение.
Там може да се пише за всичко
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Като се наложи, влизам и в бг-мама. Това е идеята бе хора, свободно. Проумейте го, никой няма да влезне тук и да те пита как се сменя скороста кутия на трактор. Въпроса е да се случва нещо, да има интерес и да влизат хората. В зоната беше една тема, 5 души да напишат нещо на ден и е достатъчно. Цял форум с 5 коментара е умряла работа и е въпрос на време да се отсвири. Особено при наличието на вибратора и други подобни.
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Стоян

  • Newbie
  • *
  • Posts: 47
Каква е идеята да организираме само ТДМ за срещи

Значи правилно съм разбрал, за-момент си помислих че ще стане още един от многото мотофоруми.

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Самото име издава че това е тясно профилирано място.
Идеята ми винаги е била да не е като останилите форуми.
ДА.
Това отговорих аз.Според мен форумът трябва да си остане само за хора които искат да имат нещо общо с ТДМ.

Пак подчертавам че и в момента всеки може да вижда и чете всичко, дори да не е регистриран.
« Last Edit: February 26, 2015, 18:20 by Veselin Kurshumov »
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline DzVeRa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
Когато една идея стане общо достъпна,непременно се опорочава!
Когато в дома ти влиза всеки става хан-капия!
Първо го заслужаваш,след това си го получаваш (достъпа)!
За всички останали има Facebook!

Offline shadowx

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
Здр на всички  гласувах с  (ДА),  наздраве. до скоро  до 1,2,3 май  :D
« Last Edit: February 26, 2015, 22:19 by shadowx »

Offline Charli

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 70
Наистина въпросът беше подвеждащ. Напълно съм съгласен с Веско, че форумът трябва да си остане само за хора, които искат да имат нещо общо с ТДМ, но  всеки да може да вижда и чете всичко, дори да не е регистриран. Но съм против нерегистрирани и непритежаващи ТДМ да имат право да публикуват мнения  ???

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Дзверо, хан става когато всеки си прави квото иска. Като си има правила, едва ли. Но с наличните ти два поста, не може да ме убедиш, че трябва да ограничим форума, защото и ротния пак може да извади статистика с активноста, тя няма да е много приятна (Весо ти сам се ядосваше на въпросната активност, ами така ще е, като няма ентусиасти да пишат). Регистриран, притежател на ТДМ, ПОСТОВЕ - 0. е да ме извинявате ама от подобни съфорумници аз лично нямам нужда, предпочитам някой с Веспа да ми напише, че в магазина до тях има промоция на масло. Не знам дали си давате сметка, че никой тук без значение какво кара, няма да пише за БМВ, Хонда или квото и да е друго, просто защото никой няма да му обърне внимание, и защото си има форуми за тях. Бахти параноята ви гони.
А първото изречение направо кърти, ТДМ е за всички и винаги е била и ще бъде общодостъпна, ако искате да се разраства. И никой няма право да ограничава. Ако все пак това стане...човек може и сам да се вози ;-)
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Adler9

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 347
Вярвам,че ако задам технически въпрос по който не съм компетентен отнасящ се до ТDM,мога да получа квалитетен отговор от собственик на варадеро примерно, който има опит и знае нещо до което всички съфорумници не сме се докоснали. Ако обаче трябва да бъде удобрен ще цъкне просто някъде другаде където не е нежелан. На пътя е същото.... Ако колега е в нужда,ще се отзовем дори и да не е с tdm,няма да го подминем и да му кажем, абе ти не си от нашите...?  Да не говорим, че и случайните посетителкКИ нямат никакъв шанс да се включат в темата 18+ :-D :-D

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Павка, съгласен съм че активността на голяма част от хората тук е под всякаква критик.
Влизат, четат и толкова, дори има хора които които следят всичко без да си правят труда да влизат...
Факт който не ми харесва и с които искам да се боря някак.
Истината е обаче че лично аз предпочитам да е така, вместо да пишат всякакви други хора.
Мисля че примерът с маслото и собственика на веспа не е много удачен...
едва ли има някакъв въпрос на който не може да ти се отговори и тук.
Ако идеята е да има масовка, то да си бяхме останали в мото зоната.
Да се гъчим в една тема в която нищо не може да се намери защото е с безброй постове и това е.
Ако направим друга статистика ще се види че само няколко човека бяха крайно активни и там.Хора които са адски активни и днес но във вайбър.
Е, има място на което може да се води постоянна комуникация и място на което да се засягат теми касаещи само нас.
И след като тук никой няма да пише за БМВ, Хонда или каквото и да било друго, тогава за какво изобщо им е на тези хора да са тук?Казваш че си има форуми за тях и те си пишат там.Ние защо не сме там?
ВЕРОЯТНО ЗАЩОТО НЕ ТАМ НИ Е МЯСТОТО...
вчера и днес говорих с някой от вас, и получих уверението ви че всичко е наред и просто водим дискусия.НАДЯВАМ СЕ ТОВА НАИСТИНА ДА Е ТАКА!
Когато споделях с вас че искам да направим страница и някой ден форум, всички бяхте наясно че той ще е с одобрения.Тогава нямаше негативни коментари.
Паля се много когато пиша, но вие всички сте ми приятели и се надявам това че комуникираме и яростно браним идеите си няма да попречи на това!
Вчера се обадих на Бай Иван и му казах че ако иска да се регистрира вече може да го направи.Да, съответно той ми отказа но огънят вече гори...
Според мен ако той не бе поискал достъп до тук и аз не му бях отказал, тази тема изобщо нямаше да се води...
Въпреки всичко и въпреки резултатите от анкетата, днес пуснах първите трима за които нищо не знам...
От тук нататък ще одобрявам  наред за да видя какво ще се получи.
Според мен ТДМ е за тези които вярват в него и за които значи нещо
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Истината е че ме боли!
Самият факт че това се случва е достатъчен за това.
Ще послушам желанието на онези от вас които смятат че не съм прав, само защото всеки един ми е скъп и защото мнението му е важно за мен, дори и да е коренно различно от моето.
Искам да се извиня ако с думите и поведението си съм засегнал някой!
Ще помоля и за спазване на добрият тон (не че някой го е нарушил).

Желая спокойна нощ на всички ви!
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Както виждаш резултата от анкетата се променя всеки ден. Малко или много накара някои хора да си размърдат пръстите (честит първи пост на варненеца). Съмнявам се, че ще има разклика с одобрението на всички, едва ли ще навреди. Все пак след месец ще знаем, кой какво иска и тогава ще се вземе решение, на базата на по-големия процент. До тогава да се коментира и гласува :-)
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Веселин Куршумов (Ротко)

  • 0877554119
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2272
  • Не са ми нужни 235 причини, за да избера TDM...
Павка, обичам те!
П.П. Моля те не го разгласявай на всички да не ми излезе име ::)
TDM is my lifestyle, my destiny, my religion ...

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Па ти го написа, късно е  :-)
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Стефан Делчев

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
"ДА", категорично. Аз лично станах част от тази общност заради двуколесния ми другар, поне за сега( не ви познавам лично).
Форуми , групи в социалните мрежи много, за свеки си има място. Тук мисля, че е място само за хора с TDM.
Много от вас няма да се съгласят с мен, но всеки има право на мнение и гластност.
Много може да се спори по въпроса, хора разни, идеи много....
От мен толкова, успешен ден и слънчеви почивни дни!
« Last Edit: February 27, 2015, 09:37 by stefangdelchev »

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal