ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Подмяна на оригиналния реле регулатор на ТДМ 900  (Read 1136 times)

Offline Кънев

  • Newbie
  • *
  • Posts: 47
Аз. Работи. Често "швъка" между 14,00 и 14,3 като по-често задържа около 14,2. Всичко това без включен фар /при мен може да се изключва/ като тогава свети едно "слаботелесно" диодно ДХО, както и двата габарита които също са LED Когато включа фара който също е LED и товари със около 13W почва да колебае между 13,9 и 14,1. Когато в "микса" добавя и фара за дълги който също е LED и е с мощност 18W плюс LED халогрните които са два по 10W всеки, показанията рядко достигат 14.0 Обикновено тогава поддържа 13,8-13,9.
С две думи наистина доста "швъка" за разлика от оригиналният който като "забие" на 14,5 и не мърда, а при натоварване пада и задържа на 14,2
Това е при мен.
« Last Edit: April 11, 2024, 10:18 by Кънев »

Offline feron

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
Здраевйте, доста интересна тема и за съжаление я виждам късно. Преди около 2 години правих моята "звезда" при Марто от Пловдив. 09.2023 я правих отново в София. Моят мотор за това време е изминал около 7000км, само градско (карам го основно в града за да си върша работа). С удоволствие бих експериментирал с такова реле-регулатор. Може ли номера на Марто, че съм го загубил? Съмнява ме да се направи отново колективна поръчка.

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Мисля, че може да се поръча още едно реле, без проблем.
Жоро Николов ще каже каква е договорката с човека в майналенд.

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal