ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: Бъдещ собственик на TDM (може би?)  (Read 12490 times)

Offline Rossosin

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 113
Re: Бъдещ собственик на TDM (може би?)
« Reply #30 on: September 30, 2016, 14:14 »
Чшшш, що оферираш моя мотор, бе?  ;D ;D

Е, вече не се продава!
Още не съм усетил нищо от целата далавера.. :P
ТДМ 900 3VD in my heart :)

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Re: Бъдещ собственик на TDM (може би?)
« Reply #31 on: September 30, 2016, 16:47 »
Чшшш, що оферираш моя мотор, бе?  ;D ;D

Е, вече не се продава!
Още не съм усетил нищо от целата далавера.. :P

То една каса никой не я усети  ;D ;D ;D

Offline Jamaika

  • Newbie
  • *
  • Posts: 42
Re: Бъдещ собственик на TDM (може би?)
« Reply #32 on: October 01, 2016, 12:05 »
Райков, ти да не искаш сватба да вдигна за един текерлек?

Offline Ради Райков

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1676
Re: Бъдещ собственик на TDM (може би?)
« Reply #33 on: October 02, 2016, 21:44 »
Поне като за кръщене в правата вяра  ;D

Offline Юлий Маринов

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
  • YAMAHA TDM 850 4TX
Re: Бъдещ собственик на TDM (може би?)
« Reply #34 on: March 13, 2021, 11:47 »
Официално от днес, Бялата Перла (Свирчо) си има нов дом. На където и да тръгне от него все ще му е добре - Стара Планина :)
Юли със здраве и безаварийни километри. И да не забравиш, обещал си на първата сбирка задължително присъствие :)

Да! От днес вече потвърждаваме официално слуховете, които витаеха :)))

Благодаря ти, Павка! Бъди жив и здрав, и поне милион безаварийни километри на две колела!
За сбирката живи и здрави ще се постараем, пък се надявам и не само на следващата :)

Благодаря за коректността и доверието. Продължавам да твърдя, че все още се срещат хора, за които думата и стисната ръка означават доверие, уважение и коректност.

Здравейте момчета!

Изтупвам, темата от прахта, след като повече от година с голямо нежелание обмислям Бялата Перла (Свирчо) да си намери нов собственик, който освен да го държи на завет и топличко и да го изкарва често на чист въздух :)))

Един мотор иска каране и ще се чувства по-добре, ако не седи през повечето време в гаража. Много си го харесвам, но това е мотор, който да му се качиш и да изчезнеш поне за цял ден, а още по-добре за повече. А за да изчезнем на някъде ми трябва и кош към TDM-а :)))
На практика се получава, че мога най-много мога да му отделя време някъде наоколо да го раздвижа или из града, а този мотор не е правен за това. А миналата година му минах само 50км... Затова и пиша тези редове.

По-състоянието на мотора... Не се различава от това, което съм го взел понеже не съм му минал повече от 1500км. Обул съм го с Dunlop, които са на 500-600км, сложил съм ойлер, сменени накладки, жило съдединител, лагери задна главина, взел съм и по-висока слюда, оргиналната също я пазя, сложил съм удължители на огледалата, за по-добра видимост, зарядно за акумулатора, което поддържа акумулатора и не изисква демонтаж на акумулатора,поне затова се сещам.

А сега кусурите: миналата година забравих за един месец да включва зарядното и сега е за акумулатор, ще му взема, като се появи нов собственик (иначе не виждам смисъл засега); карбураторите са за профилактика поради некаране, разбира се и маслото заради време, иначе е на 1000км.

Не съм пускал обява никъде, защото от сантимент бих искал да остане тук във форума.

Телефон за връзка: 0887 758 991, Юлий

Обадете ми се, ако имате желание за TDM 4TX.

Прилагам и снимки, но те са като го  взех, така че поне гумите на снимката не приличат на нови :))) Даже може и Павката да ги е правил тези снимки.



« Last Edit: March 13, 2021, 11:51 by Юлий Маринов »

Offline georgidobrich

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 656
  • TDM 900 2006
Re: Бъдещ собственик на TDM (може би?)
« Reply #35 on: March 13, 2021, 14:01 »
Ако не ти трябват парите, не си продавай мотора.
Тук доста хора, на които не кош, ами 2 коша биха им трябвали и пак не се отказват от моторите си.

Не си продавай мотора, ще умреш нещастен!!!
TDM 900 2006

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal